Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:Stahovanie bodov (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:Stahovanie bodov
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Stahovanie bodov 10/01/2009 08:47  
Ak máte problém, ktorý potrebujete riešiť s adminom, rovno mu píšte na mail admin@svadbaonline.sk a nie to tu stále rozoberať vo fóre...
merlinmerlin,
včera som presúvala nejaké príspevky ak sa pamätáš, tak tam bolo aj tvoje meno, aj tam ti odišli nejaké body...
A na jednej strane píšete, že už nebudete nič pridávať, že aj tak to nikde nevidíte a zrazu, že prečo vám odrátalo body? Asi preto že informácie neboli pravdivé, alebo kompletné. A nikto nie je na nikoho strane, pozrite sa koľko ,,výstražných´´ meilov ste dostali, stále ste v hre a pri nejakej chybe sa vám len body odrátajú. Vždy je možnosť si to opraviť, tak si to opravte...
Alebo rovno píšte adminovi

Uzatváram, pokračujte v téme Pre admina
http://www.svadbaonline.sk/index.php?option=com_fireboard&Itemid=3
3&func=view&catid=11&id=12192#12192

Príspevok upravil: Moderator, o: 10/01/2009 10:00
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Stahovanie bodov 09/01/2009 23:34  
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Stahovanie bodov 09/01/2009 23:17  
Tomas neviem, co sa do mna stale navazas...ja som iba krpatu upozornila, ze tato tema sa tu rozoberala pod kategoriou Pre Admina, tak neviem co tu narazas, ze sa do vsetkeho staram...keby si aspon neteral. A aj tak si osobne myslim, ze Moderator tuto temu aj tak prenesie pod kategoriu Pre Admina, kedze toto sa uz rozoberalo tam a jasne Admin napisal, aby s otazkami takehoto znenia zasielali emailom a neriesili to na forume...ako neviem kto je tu stale nechapavy a laskavo sa stale do mna nenavazaj
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Stahovanie bodov 09/01/2009 22:58  
neboj sa sledujem aj tebe a aj tvoj "vzostup" :o))) a viem kde si bola a tiez pekne padas kazdym dnom vies nemyslim si ze neviem co mam pridavat alebo pridavam nepravdive informacie, presne sme si zistili pojem matrika obecny urad a tak veci okolo toho a moc sme si isty ze vsetko co sme pridali boli pravdive informacie a vieme aj kde sa sobasi a ako to je a tak a aj ked das cislo na obecny urad v tej dedine oni ti presnew podaju informacie co a ako mas postupovat. ja som napr prvay raz ked som cel mat v bojniciach svadbu zavolal som na obecny urad oni bez problemov mi poskytli vsetky info dali aj cislo na matriku a nebol ziadny problem

tu vidime vo vela veciach pri kostoloch alebo matrikach skoro ziadne informacie alebo ziadne zly nazov zla fotka alebo fotka ktora patri k inemu kostolu ale matrike ale s tym sa nic nerobi ale ty si zistis pridas tam vsetko co najdes overis si to a je to nepravdive

asi tak

ale nema cenu sa tu nadtymto rozculovat je to uplne zbytocne...a ani ja neviem co zazracne alebo odkial pridavaju oni veci alebo ci maju zoznam toto pridajte tento kostol tuto matriku tu to to najdete
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
KRPATA (Uživatel)
Senior Boarder
graphgraph
Odp.:Stahovanie bodov 09/01/2009 22:50  
Dakujem za odpoved....
Ja teraz nemam vela casu sediet za pc,musim sa ucit na skusky ...sem tam sa mi podari doplnit nieco.....a zrazu pridem a som na 7 mieste.....to je fasa....neviem naco doplnaju body tam prvej ked ich ma ako nasr........
urcite mame mi pozadu snacu ju dobehnut....
Ahojte.Ja som tiez skusila par druhov,ale bolo mi z toho velmi zle.
Uplne sa mi triasli ruky a pod.
Ako sa volaju tie tabletky co ste vy skusali?
Dakujem
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Stahovanie bodov 09/01/2009 22:50  
chodime tu sporadicky uz nie ako predtym kazdy den a deju sa tu paranormalne javy ako vidim
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače