Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:ako ma poziadal o ruku
ivpe (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:ako ma poziadal o ruku 06/07/2009 22:44  
tak to bol tiez naozaj krasne zasnubenie ....verim, ze aj to okolie davalo tu spravnu atmosferu a urobil velmi dobre , ze toho vyuzil a nplanoval to v tu xvilu, fakt krasne
  Téma bylo zamčeno.
Laburnum (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:ako ma poziadal o ruku 06/05/2009 22:02  
no vidis a uz aj svadba bola...ake klasne,nadherne zasnuby aj nadherna svadba,musite sa citit ako najstastnejsi ludia na svete, ale ja viem,ze hlavne preto,ze ste spolu a ze sa lubite..nech vam to vydrzi...joj,keby bolo viac takych parov na svete,co sa tak nasli
Simka
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:ako ma poziadal o ruku 06/02/2009 14:45  
ahoj zlatinko, čítala som príbeh vášho zasnúbenia, krásne...zase sa mi nahrnuli slzičky..spomenula som si aj na to naše a teraz už plánujete svadbu...tak vám prajem všeeetko najlepšie do života, hlavne kopec vzájomnej lásky a dôvery
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
zlatinko1 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:ako ma poziadal o ruku 07/12/2008 15:59  
ďakujem veľmi pekne za nás oboch
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:ako ma poziadal o ruku 04/12/2008 21:17  
zlatinko veľmi pekné ,nech vám to vydrží
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
zlatinko1 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:ako ma poziadal o ruku 04/12/2008 14:03  
Po niekoľkých mesiacoch odlúčenia som sa vrátila zo zahraničia. Blížil sa veľký deň...moje meniny a jeho narodeniny, ktoré oslavujeme v ten istý deň. Už od začiatku sme to pokladali za znamenie)
Ešte som nestihla ani vybaliť kufre a už som sa chystala na našu spoločnú dovolenku. Môj Peťulíček ma takto veeeľmi prekvapil.
Dovolenkovali sme, užívali sme si slniečko, more...Prišiel aj ten veľký slávnostný deň našich narodino-menín. Keď som svojej láske chcela zagratulovať, hovoril, že ešte nie...že ešte nemá narodeniny, až v noci, lebo vtedy sa presne narodil. A že dovtedy musí ešte niečo stihnúť. Celý deň bol krásny. Keď prišiel večer, moje zlatko bolo také nervózne, že sa mi zdalo, akoby sa chystal urobiť niečo veľmi výnimočné, zvláštne...
Keď sme dovečerali, išli sme sa prejsť pri more. Ja som mala strieborné sandálky a biele šaty a naozaj som si pripadala ako víla, ktorú jej vysnívaný princ vedie za ruku svojím rozprávkovým kráľovstvom. Všade bolo veľa paliem, jemnučký piesok a jasný mesiac sa odrážal na hladine mora. Na ten úžasný ligot a šum, ktorý sprevádzal tú výnimočnú chvíľu nezabudnem nikdy. Chcela som ísť ďalej, keď ma Peťulíček zastavil. Stáli sme pod najkrajšou palmou...on sa na mňa tak krásne zadíval a v tom si kľakol. Cítila som, že mi strašne bije srdce, ale bola som aj neuveriteľne šťastná. Držal ma za ruku a hovoril mi ako ma miluje a ešte kopu krásnych vecí. Po lícach mu stekali slzy a ja som vedela, že ON je ten pravý a jediný. Keď sa ma spýtal, či si ho vezmem, odpovedala som : „Samozrejme - áno.“ Bola som taká šťastná. Na prst mi navliekol prstienok, presne taký, aký som vždy chcela. Boli sme zasnúbení. V tej chvíli som vedela, že iba s ním môžem byť naozaj šťastná ... Vždy keď sa pozriem na môj zásnubný prstienok, pripomenie mi tú výnimočnú chvíľu a ja viem, že jeho neuveriteľný jas a nekončiaca krása je presne taká ako Peťulíkova láska ku mne. Zlatinko, milujem Ťa a ďakujem, že si...a že si iba môj.
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače