Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:Stránka z denníka (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:Stránka z denníka
bella (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Stránka z denníka 26/07/2008 09:29  
Jaro veď kľudne prispejte aj vy..
Ja mám v galérii x obrázkov,takže každý môže zistiť kto som.. Lenže ma to moc netankuje..
Stojím za tým čo robím a beriem pochvaľu aj kritiku..

ďakujem za tú vašu reakciu..

Téma bylo zamčeno.
Jaro_Evka (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Odp.:Stránka z denníka 26/07/2008 09:24  
velmi zaujimavo opisane skutocne ked sme videli tuto teby s Evkou, tak sme rozmyslali, ci tam niekto nieco prida, pretoze opisat milovanie nejak zaujimavo, takme basnicky nieje jednoduche a takisto vela ludi ma zabranu pustat von svoje sukromie Kedze nikto nevie kto sme, tak skusime aj my nieco napisat Ale skusime este pockat na nejaku inspiraciu
  Téma bylo zamčeno.
bella (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Stránka z denníka 25/07/2008 16:17  
"Chcem ťa...!"-šepkala mu do uší,keď mu zahrýzla do krku.Bozkávala ho pomaly a nežne.
On cítil jej horúci dych,ktorý sa zmiešal so studeným potom na jeho šiji a vytvorili tak zvláštnu zmes.Vedel,že tú vôňu ešte bude cítiť dlho...
"Ja ťa chcem tiež..."-povedal jej medzi dvomi bozkami.Mali vlhké pery zo studenej kofoly.Ich jazyky sa vírili cez bránu otvorených,no predsa spojených pier.Akoby sa zastavil čas-boli tu v tejto chvíli pri stole kaviarne jeden pre druhú...
"Slečna,platíme!"-povedala ona a vzápätí ho chytila za ruku.Vonku bolo príjemne,septembrový večer im vyšiel v ústrety.Pomalým krokom kráčali po uličkách parku,medzi zeleňou.
Zrazu sa obzrela okolo seba a keďže na okolí nebolo živej duše,stúpila na čerstvo okosenú trávu.On za ňou až k starej jeľši. Oprela sa o strom a pritiahla ho k sebe. Aj cez mokré nohavičky,krátku sukňu a jeho nohavice cítila dôkaz jeho túžby.Svoje prsia pritlačila k jeho hrudi.Rozopla mu zips a on jej nedočkavo vyhrnul sukňu a dal nabok nohavičky,aby sa konečne dostal k miestu,po ktorom tak túžil.Ona sa oprela hlavou o kmeň stromu a zdvihla pravú nohu.
Vedeli,že teraz je tá chvíľa,na ktorú tak a toľko čakali.
Vedeli,že sú stvorení pre toho druhého.
Ona preňho a on pre ňu.
Nechceli ďalej čakať.
Bolo by to zbytočné.
Ona ho chcela mať v sebe.
On chcel dobiť jej vnútro.
Boli omámení vôňou kvetov,trávy a kávy,ktorá sa šírila z terasy kaviarne.
Chceli splynúť.
Teraz...

"Dobrý večer! Kontrola cestovných lístkov...!"-počula zrazu zblízka.Otvorila oči a uvedomila si,že rýchlik sa blíži k stanici,kde mala vystúpiť.
Bol to len sen...
Ale pravdivý.
Cestou domov znovu prežila to najkrajšie,čo sa im mohlo stať.
Vianoce boli ďaleko,no dala a dostala krásny darček.
Sladký,spoločný orgazmus.
Usmiala sa a vedela,že ho miluje.
A on ju tiež.
Bez pochybností.
A tak je to správne...

Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače