Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
poradte mi: (lacna) lokalita v bratislave (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: poradte mi: (lacna) lokalita v bratislave
monella (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
poradte mi: (lacna) lokalita v bratislave 03/05/2010 19:21  
ahojte nevesticky!!

akurat som sa sem prihlasila - svadbu budem mat cca o rok ale este nemame termin... navyse zijeme obaja v zahranici a tak to nebude take lahke s pripravami takto na dialku...
velmi velmi by ste mi pomohli keby ste mi poradili nejake dobre napady na lokalitu pre svadobnu oslavu...
cim lacnejsie tim lepsie: kedze chceme mat radsej viac hosti a navyse chcem investovat viac penazi radsej do inych polozik (ako napr saty!! )
len pre info teda: zatial to tak vyzera ze hosti planujeme mat cca 100 a potom mozno este cca 30 po polnoci... vela hosti bude aj zo zahranicia, takze ak ta lokalita ma aj izby (alebo je blizko nejakeho lacnejsieho hotela) tak to by bol total bonus!
dakujem za kazducky napad ktory by ste mohli mat :-D
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače