Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach
Tinky (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 01/02/2012 10:04  
Máš pravdu Tánička aj my sme ich mali a nemôžem povedať jedine krivé slovo na nich.Dokonca stále zvyknem na nich chodiť ked hrajú v Košiciach v podnikoch-väčšinou u Pažravca.Naposledy tam bolo okolo 100ľudía celý podnik a ešte aj personál tancovali..parket bol taký plný že už nebolo miesto ani pre tpaslíka Su ozaj skvelý-asi momentálne jedna z najlepších kapiel v Košiciach a okolí...
  Téma bylo zamčeno.
tanickaKE (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 31/01/2012 15:25  
Aj My sme si vybrali duo Marjan a po všetkých tých obkukávačkách a chodeniach na rôzne kapely sme si vybrali práve ich.Profesionálny prístup ,krátke pauzy,max zábava a repertoár vybraný z najnovších piesní či už slovenskej pop alebo českej ..,repeté,ľudovky šarišské,východniarske,rusnácke,skrátka pe každú vekovú kategóriu,najviac nás prekvapilo že odmietli akýkolvek alkohol.t.j zodpovednosť +kvalita priamo úmerná cene Môžem iba odporúčať všetkým...dokonca dá sa ich vidieť aj na živo -hrávajú v reštaurácií asi raz do mesiaca priamo v centre KE- majú to vždy napísané na stránke...ozaj klobúk dolu.Všetci svadobčania -mala som 140ludí-rôznych vekových kategórií boli nad mieru spokojní..
  Téma bylo zamčeno.
majka58 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Hudba na svadbu v Košiciach 20/12/2011 02:25  
Ja som mala kapelu DYNAMIX. Proste bala som sa lebo som ich ešte predtym nepocula ale prekvapenie bol oaz velmi velke kolko nastrojov perfektna ziva hudba neuveritelne hlasy a este vyborna cena chlapci su z Prešova a okolia ale čo hovorili chodia hrať aj smer SL, PP, SN a sú fakt výborný môžem odporúčať ... kontakt na nich 0915 545 126
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače