Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Hudba na svadbu v Košiciach (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Hudba na svadbu v Košiciach
Tinky (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 01/02/2012 10:06  
Máš pravdu Tánička aj my sme ich mali a nemôžem povedať jedine krivé slovo na nich.Dokonca stále zvyknem na nich chodiť keď hrajú v Košiciach v podnikoch-väčšinou u Pažravca.Naposledy tam bolo okolo 100ľudí a celý podnik a ešte aj personál tancovali..parket bol taký plný že už nebolo miesto ani pre trpaslíka Sú ozaj skvelý-asi momentálne jedna z najlepších kapiel v Košiciach a okolí...
  Téma bylo zamčeno.
tanickaKE (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 31/01/2012 15:24  
Aj My sme si vybrali duo Marjan a po všetkých tých obkukávačkách a chodeniach na rôzne kapely sme si vybrali práve ich.Profesionálny prístup ,krátke pauzy,max zábava a repertoár vybraný z najnovších piesní či už slovenskej pop alebo českej ..,repeté,ľudovky šarišské,východniarske,rusnácke,skrátka pe každú vekovú kategóriu,najviac nás prekvapilo že odmietli akýkolvek alkohol.t.j zodpovednosť +kvalita priamo úmerná cene Môžem iba odporúčať všetkým...dokonca dá sa ich vidieť aj na živo -hrávajú v reštaurácií asi raz do mesiaca priamo v centre KE- majú to vždy napísané na stránke...ozaj klobúk dolu.Všetci svadobčania -mala som 140ludí-rôznych vekových kategórií boli nad mieru spokojní..
  Téma bylo zamčeno.
majka58 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 20/12/2011 02:28  
Ja som mala kapelu DYNAMIX. Proste bala som sa lebo som ich ešte predtym nepocula ale prekvapenie bol oaz velmi velke kolko nastrojov perfektna ziva hudba neuveritelne hlasy a este vyborna cena chlapci su z Prešova a okolia ale čo hovorili chodia hrať aj smer SL, PP, SN a sú fakt výborný môžem odporúčať .

Príspevok upravil: Admin, o: 20/12/2011 09:41
  Téma bylo zamčeno.
janulienkacifka (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 09/11/2011 10:55  
Zdravím všetkých,

mi sme si na svadbu vybrali Kapelu Loband z Košíc, a boli sme super spokojní. Speváčka Lenka Kvaková(finalistka superstár 2006), chlapci kláves a gitara, no boli proste úžasní. Samé tanečné veci, zábava až do rána. Môžem ich odporučiť, sú to profíci.
  Téma bylo zamčeno.
kellly (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 24/01/2011 20:41  
Aj my sme po dlhom vyberaní nakoniec zvolili DUO MARJAN a urobili sme velmi dobre.Prekvapili nás uplne novými piesnami bohatým repertoárom,či už ľudoviek alebo ostatných piesní.Možem dať 10bodov z 10tich a vrelo odporúčať.
  Téma bylo zamčeno.
dominikake (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Hudba na svadbu v Košiciach 06/05/2010 14:59  
Nám hrali tiež duo Marjan a boli sme nadmieru spokojný perfektný repertoár a výber tých najnovších piesní tak isto samozrejme nechýbali ani ľudovky či repeté.Môžem iba odporučiť;)
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se