Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Ako sme sa našli na kresťanskej zoznamke (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Ako sme sa našli na kresťanskej zoznamke
Maruska (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Ako sme sa našli na kresťanskej zoznamke 27/01/2009 09:52  
Vďaka tejto zoznamke sa našlo už určite mnoho párov, vzniklo niekoľko požehnaných manželstiev.. Táto zoznamka tak dala šancu našej spoločnosti vytvoriť nové kresťanské rodiny...
A prečo by sa to nemalo podariť mne? Hovorila si ona... Predsa to však nebolo také jednoduché. Ani nevedela, prečo sa tu objavil inzerát možno netypický, možno tak trochu výzva:"Ak hľadáš, tak ma skús nájsť". Prešlo niekoľko hodín, dní... Prišiel jeden muž, prišiel ďalší. A ona stále nedokázala nájsť svoje štastie. "Kde si?" Možno zabudla, že nie všetko, čo sa v živote ponúka, je tou správnou voľbou. "Veď tu som..." Znela jedna odpoveď. Ona však prestala veriť, že nájde to, čo tak dlho hľadá. "Pravé štastie nájdeš len u Boha", povedal on. "Kto si, že toto môžeš povedať", pýtala sa ona. "Možno nie som ten, ktorého hľadáš, ale môžem ti ukázať cestu", povedal on. Stretli sa po prvý krát. Ona mala na sebe ružový svetrík, na ktorý on dodnes nevie zabudnúť. A možno to nebol sveter, na ktorý nezabudol... A ona zistila,čo znamenajú "motýle v brušku" pri prvom bozku od neho. Zachveli sa jej kolená, možno nielen kolená, ale otriasol celým jej životom. Druhé stretnutie s ním už nebolo také romantické. Ona, ležiac na operačnom stole, s veľkým strachom. On v čakárni s ružencom v rukách a modlitbou k Márii. "Prosím Ťa nie za seba, ale za ňu", modlil sa...Sedel pri jej posteli s takou veľkou túžbou.. Túžbou pravej lásky a obety...Nič také predtým nevidela. Prešlo niekoľko týždňov a znova sa stretli. "Mám rakovinu", povedala ona. Nezaznela tam však typická otázka:"Prečo práve ty?" Iba ticho povedal:"Som tu, a spolu ja,ty a Boh to zvládneme." Ona dnes vie, že každý deň prosil Pannu Máriu na kolenách za jej uzdravenie. Nielen tela, ale aj za uzdravenie jej srdca. Spolu sa smiali, spolu plakali, spolu sa modlili... Prišiel deň, keď jej lekár oznámil:"Si uzdravená". A ona pochopila ze Boh sa dotýka jej srdca cez tohoto lekára, cez mnohých ľudí, cez "neho". Tento čas tak veľmi potrebovali. Na uzdravenie ich oboch...
Dnes je to 2 roky a 3 mesiace čo sme spolu Ďuri pamätáš sa? A vieme obaja, že nie vždy to bolo ľahké. Chcem ti poďakovať za to, že si ma tu vtedy našiel. Ďakujem Ti, že si tu bol pre mňa. Ďakujem Ti, že si mi znova ukázal cestu k Bohu. Ďakujem za všetky tvoje obety, za radosť, ktorú mi každý deň dávaš, za nádej, ktorou si ma naplnil. Ďakujem za každé tvoje objatie, za pohladenie, za úsmev.. Ďakujem za každú čokoládku, i za to, že povieš, už stačí, lebo si pribrala . Ďakujem za dlaň plnú lásky ktorou ma dokážeš viesť po ceste, ktorú nám vybral Boh. Si pre mňa najvačším darom, aký som dostala...

Náš príbeh je možno jedným z množstva. Je to naše svedectvo lásky a nádeje aj pre vás. Nie vždy to budete mať jednoduché a nie vždy ten, ktorý sa ozve prvý je ten pravý. Modli sa, hľadaj a nájdeš...

Ďakujme však Bohu a Vašovi, ktorý túto zoznamku vytvoril.
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače