Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Svadobne Pohare (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Svadobne Pohare
mimam (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Svadobne Pohare 15/06/2009 11:43  
no.. uz tie pohare mam v albume tak sa mozes pozriet.. ja som povodne nechcela ale drahy mi povedal ze on chce a musia byt.. takze som povedala ze kedze ja so mzatial na svadbu vsetko zhanala sama nech si pohare zozenie sam.. a aj pohare som nakoniec zohnala ja
  Téma bylo zamčeno.
ivpe (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Svadobne Pohare 15/06/2009 10:12  
Aj nasi maju svadobne pohare , no stale su vo vytrinke v obyvke , pretoze su naozaj mega a to vobec neprehanam , maju na nix aj meak mamina vzdy hovori , ze na a v nix babiku zo svadobnej torty a dve druzicky , nasi si vzdy mysleli, ze su tam aj xlapci , no su to dve dievcence, teta ruza im to privolala tie dve baby , xceli i xalan , no maju len nas dve a su radi , teda hadam
  Téma bylo zamčeno.
ivpe (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Svadobne Pohare 15/06/2009 10:09  
pohariky v tvare srdiecka , ja by som xcela niake nezvycajne , mne by sa pacilo , keby si mozem navrhnut sama a niekde by mi ix sparvili , to by bolo super. no urcite by to bolo aj poriadne drahe
  Téma bylo zamčeno.
mimam (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Svadobne Pohare 14/06/2009 00:54  
tak ja som povodne nechcela pohare, lebo sa mi to zdalo ako zbytocne - asi po dvoch rokoch nasho chodenia som nam dala urobit pohare.. mame tam namalovane take dve srdiecka prepletene aj s nasimi menami a datumom kedy sme sa spoznali ale su take velke takze to moj nechcel a ze on chce na svadbu take pekne.. a kedze som zatial vsetko navrhla ja a aj vybavovala ja, tak som povedala ze ok, ked chce pohare nech ich ma.. a tak mame aj my, take so srdieckom na stopke a celkom sa z toho tesim lebo uz nas vidim ako si budeme vzdy s nimi pripijat na nase vyrocia a pre nas vyznamne dni
  Téma bylo zamčeno.
Kinga (Návštěvník)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Svadobne Pohare 10/06/2009 14:29  
ahojte,
ja som mala tiez svadobne pohare je to super pamiatka, ale kupila som obycajne pohare take vacsie na vino a ozdobila som ich maslickou a kvetinkou a bolo. my sme pili z nich na svadbe a po svadbe sme si zobrali domov.Dala som ich na policku do kuchyne.
Super pamiatka.
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Svadobne Pohare 10/06/2009 13:54  
Aj moji rodicia mali pohare zo svadby. Ja som tiez kupila pohare na svadbu, ale nedavali sme si ich ani gravirovat ani sme na ne nic nepisali...ale ked ti mam pravdu povedat, tak sme z nich ani nepili na svadbe iba na foteni pri otvoreni sampusu a potom boli cely cas pocas svadby polozene na stole ale myslim si, ze je to pekna pamiatka...
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače