Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty? (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty?
suhinka (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty? 21/06/2009 10:31  
no tak tomu verím asi si nič takého vôbec nečakala ale vtedy je to najkrajšie určite takíé nečakané
  Téma bylo zamčeno.
molly (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty? 20/06/2009 23:30  
po roku po daní sa dokopy sme boli na chate...bolo to na silvestra...on mi sluubil, že dostanem na vyročie krásny červený hruby šáál, ktorý som si vybrala, už na vianoce, ale vraj ho nezohnal, ale že ho do silvestra zoženie...keď sme išli na chatu,pýtala som si ho skôr, ale on že až na nový rok...ok...prišiel pripitok, nový rok,a moj šalik nikde...vyčkaj, dočkáš sa...prešlo pár hodin....zrazu mi prišlo trošku nevolno od zemiakového šalátu, tak som sa išla zvaliť a zaspala som...po chvilke ma prebral a okolo mna boli sviečky...ruky mal zovreté dokopy a so smuutkom v hlase mi ovori:Vieš ten tvoj šáálik som ozaj tu mal ale, bol v komore a mole mi ho prežrali, tak som ti z neho aspoň gombik zachoval...mne to v tej chvili prišlo hrozne luuto....chceš ho vidieť?ano..roztvoril dlane a tam prstieno...staneš sa mojou manželkou...ANO

tak to ste mali vidieť to prekvapenie na mojej tvári....
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty? 16/06/2009 17:41  
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
marikaciz (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty? 16/06/2009 17:10  
pripojim sa aj ja....mna poziadal priatel naozaj velmi romanticky, bol to den po valentinovi (to sme boli pohnevani) priniesol mi velku kyticu, maskrty a uplne len tak medzi recou si klakol a opytal sa ma..... samozrejme, ze som povedala "ano"! urcite si to navzdy zapamatam...
  Téma bylo zamčeno.
lucy56 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty? 16/06/2009 14:46  
nieco ako ze cely zivot hladal svoju druhu polovicku a ked stretol mna tak ze ju konecne nasiel a ze uz ju nechce stratit a urobi vsetko preto aby som bola stastna a ze ma lubi ako nikoho na svete a to nie su len keci ale mi to aj dava najavo lebo som este nestretla takeho chlapa ako je on on mi hocikedy donesie kvety aj ked nemam sviatok a povie mi ze je to len tak z lasky a za to aka som krasna a dobra a mne sa potom len slzy tlacia do oci od dojatia
  Téma bylo zamčeno.
suhinka (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Ako ta požiadal o ruku alebo si to urobila ty? 16/06/2009 14:33  
jaj tak si uz aj mohlanapisat co take krasneho ti povvedal alôe tak tazka romantika svicky a vecera mysliom ze ja by som tiez nepovedala nie
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače