Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: vyzdoba
BetuskaSK (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:vyzdoba 22/04/2008 08:57  
da sa zmestit aj do nozsieho rozpoctu, len potom je to samozrejme aj skromnejsie. ale vacsinou vsetci spominaju na to, ako sa zabavali a aka bola nalada a nie, ze akej farby boli navleky a kolko asi stali.
  Téma bylo zamčeno.
Lulinka (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:vyzdoba 22/04/2008 08:27  
Ja budem mat kremovo zlato bielu vyzdobu uz som si postupne zohnala sviecky obrusky a podobne....
  Téma bylo zamčeno.
Prinzeska (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:vyzdoba 26/02/2008 08:32  
No bohuzial...do tych 85 tis. sa asi budeme musiet zmestit...Teraz sme si totizto brali hypoteku a tie splatky nas dost zatazuju...Takze aj ked ratam s nejakymi letnymi odmenami, tak nam to na vaic nevychadza...a babky a dedkov pytat nechcem...viem ze mi nejake peniaze na svadbe daju, ale dopredu pytat je mi trapne...
Budem sa musiet jednoducho s tymto vysporiadat. Viem ze na SVK je plno mladych parov co maju "hlbsie do vrecka" takze z toho nerobim tragediu, ale budem sa snazit aj tymto rozpoctom spravit peknu svadbu...
  Téma bylo zamčeno.
majadesign (Uživatel)
Senior Boarder
graphgraph
Odp.:vyzdoba 25/02/2008 15:14  
čaute,som sem na chvílku kukla,a vidim,že je tu niečo nové no do toho rozpočtu sa nikdy nezmestite ja som sa druhykrat vydavala a mali sme obed pre rodinu a potom grill party pre kamaratov a známych a tiež to bolo viac ako sme najprv ratali ale stalo to zato,a ak chcete tak radšej nech je pekná ta výzdoba,aby ste potom mali pekne dvd,... môžete pozrieť čim sa ešte zaoberám-lebo nielen s výzdobami-na www.majadesign.sk src="http://www.svatbaonline.cz/components/com_fireboard/template/default/images/english/emoticons/ wink.png" alt="" style="vertical-align: middle;border:0px;" /> a keby ste mali aj volaké otázky kludne mi môžete napísať aj na normálny mail krasny den...
  Téma bylo zamčeno.
Lucia (Uživatel)
Expert Boarder
graphgraph
Odp.:vyzdoba 25/02/2008 14:45  
ahoj,

tak s tymi 85-timi si na tom fakt dost dobre, rataj, ze to pojde este vyssie... ja som tiez vymyslala s navlekmi, a tiez budu!
  Téma bylo zamčeno.
Prinzeska (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:vyzdoba 25/02/2008 11:02  
To s tymi flasami som myslela obrazne, pretoze zasa svadba vylieceny abstinentov to urcite nebude...ale navleky budu!
Co sa tyka tych cien, tak ked som si pozerala a porovnala cenove ponuky viem, ze za 25,- skk sa to fakt zrealizovat neda...Takze som s tym zmierena a akceptujem to. Tu sa jedna skor o to, ze moj povodny rozpocete sa zacina neskutocne nafukovat a uz mi z toho zacina byt zle...Niekedy fakt rozmyslam nad tym, ze sa jednoducho zoberieme potajme (len za pritomnosti rodicov) a potom spravime pre nasich znamyhc nejaku garden party...alebo nieco podobne...a to urcite nebude stat 85 tis - kde som sa dostala naposledy...
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se