Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: vyzdoba
majadesign (Uživatel)
Senior Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:vyzdoba 25/02/2008 10:12  
ahojte nevestičky...princeska si zlôata ,že radšej kúpiš o 10fliaš menej alkoholu ale návleky chceš mať...však zabavať sa dá aj bez alkoholu,...
ja viem,že každa nevesta chce mať peknu a čo najlacnejšiu výzdobu ale chcela by som vám niečo napísať ohladom toho...
kedže aj ja sa zaoberam s výzdobami,musim vám povedať,že ta konečna cifra neobsahuje pracu v sale ale mala by zahrnať aj všetky ostatné pripravy pred svadbou-myslím aj zhananie materialom,a potom aj udržbu tých materialov...malo ludi mysli nato,že po svadbe treba aj tie navleky všetko vyčistiť a vyžehliť, aby boli pekne čiste na dalšiu akciu...a za požičanie návlekov treba aj tieto vydavky zakalkulovať do ceny,...tie ktore maju moc nizku sumu za požičanie,neviem si ani predsaviť ako sa potom zmestia do ceny???alebo maju vyššiu hodinovku???alebo km maju drahšie???nato vám odpoved nedam,len taku radu vám môžem dať aby ste všetko prekalkulovali,...a ešte jedna otázka,vy by ste požičali návleky za 25,-sk ,lebo minule volaktora nevesta hladala návley v takejto sume,ked to potom musite aj vyčistiť a vyžehliť???ja isto nie...
  Téma bylo zamčeno.
SABA (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
vyzdoba 21/02/2008 20:53  
Ahojte, zaoberam sa vyzdobou interierov a exterierov, svadba na netradicnych miestach(zahrady)... hotely, restauracie, kostoly...
V ponuke mame satenove navleky na stolicky + vsetko co patri na stol:exkluzivne servitky, sviecky... tyka sa to aj kvetinovej vyzdoby zo zivych, alebo umelych kvetov. no proste vsetko pod jednou strechou. ak ma niekto zaujem - www.vyzdobainterierov.sk Ahojte Sandra
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače