Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:PRE ADMINA (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:PRE ADMINA
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:PRE ADMINA 25/01/2009 12:03  
Milí uživateľ,
bohužial takýto zásah nie je možný. Bazár je nastavený tak, že manuálne zásahy takéhoto charakteru nie sú možné. Pokiaľ by Vašu ponuku nikto "neprebil" skúste sa dohodnúť s predávajúcim.
Admini.
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 24/01/2009 12:41  
admin prosim ta dalo by sa zrusit v drazbe na tu poukazku co tam som ze by sa mi to zrusilo rad by som to vymazal pre nezaujem a omylom prihodenie

dakujem velmi pekne
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 23/01/2009 12:05  
Dobry den!

V prvom rade by sme sa chceli ospravedlnit za preklep ktory vznikol a registracia ma byt o 9am a nie do 9 am.Vsetci nasi sutaziaci maju organizatorom vystavy povolene prist uz o 9 am. Do emailu so zmluvou Vam bude zaslany kontakt v pripade akychkolvek problemov.
Pri vstupe na pokladni prosim preukazte sa obcianskym preukazom a budete pusteny dovnutra.
V pripade ze budete meskat a nedostavite sa na urcene miesto do 10:30 am tak bude namiesto Vas sutazit nahradny par.Ale vzhladom na narocnu pripravu je potrebne sa dostavit o 9 am.
  Téma bylo zamčeno.
bejka83 (Uživatel)
Gold Boarder
graphgraph
Odp.:PRE ADMINA 23/01/2009 11:28  
Chcela by som sa opýtať ohľadom tej registrácie v súťaži: poslali ste mail, že sa máme do 9:00 zaregistrovať, ale o 9:00 otvárajú veľtrh pre odbornú verejnosť a o 10:00 pre ostatných. To nás tam pustia, nebudú robiť problémy? A do 9:00 sa zrejme zaregistrovať nestihneme, keďže vtedy len otvárajú...
A druhá vec: čo sa stane, ak niekto bude meškať? Zrejme je tu viac takých, ktorí nie sú priamo z BA a také niečo sa pri cestovaní môže stať... Ďakujem za odpoveď.
  Téma bylo zamčeno.
bejka83 (Uživatel)
Gold Boarder
graphgraph
Odp.:PRE ADMINA 22/01/2009 17:36  
A čo tí, ktorí už do finále postúpili? čakala som nejaké inštrukcie v maily, ale akosi mi nič neprišlo, tak neviem...
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 22/01/2009 16:14  
Vylosovanie posledneho finalistu bude najneskor 10:30 - moznoze vsak aj skor. Preto by sme Vam odporucali - ak sa chcete zapojit do zlosovania prist trosku skor...
Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače