Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:PRE ADMINA (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:PRE ADMINA
Lenka123 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:PRE ADMINA 22/01/2009 15:16  
Čiže bude v pohode stačiť ak tam prídem na tú desiatu, áno?

Ďakujem Vám za odpoveď na predchádzajúci mail.
S pozdravom Lenka
Lenka a Ivan
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 22/01/2009 09:28  
Dobry den Lenka,
svadobny veltrh je verejnosti pristupny aj 31.1.2009. Brany sa vsak otvaraju skor pre odbornu verejnost o hodinu skor.Pokial sa chcete zapojit do zlosovania o posledne finalove miesto, odporucili by sme Vam aby ste sa dostavili na veltrh v skorsich rannych terminoch, kedze prve semifinale Milionovej svadby sa uskutocni uz o 11:00.Viac informacii najdete tu: http://www.svadobnyveltrh.sk/veltrh_rok_2009/bratislava/vseobecne_
info
Predpokladame ze losovanie sa uskutocni max. o 10:30.
Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
Lenka123 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 22/01/2009 09:19  
Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadne svadobného veľtrhu. Bude nám prístupný už od 31.1.2009? Lebo som sa dočítala, že je len pre odbornú verejnosť.
Alebo ak chcem súťažiť, mám si kúpiť len vstupenku a prísť až ďalší deň? A mám sa tam niekde prihlásiť alebo len niekam hodiť môj lístok.
Ďakujem Vám za info
Lenka a Ivan
  Téma bylo zamčeno.
anicka.be (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Odp.:PRE ADMINA 20/01/2009 21:44  
Dobry vecer,
chcem upozornit na to, ze este stale neboli upravene informacie, co sa tyka pridaneho kostola v Kluknave (kostol Sv. Katariny Alexandrijskej), okres Gelnica. Uz som Vas sa to upozornila skor, no nijaka naprava nenastala. Ten kostol, 3xfoto & info som pridala ja a nie slivkaa ako sa to tam pise!!! Tymto Vas ziadam, aby ste to opravili, pretoze slivkaa ziskala body neopravnene, a mne neboli pricitane. Nejde mi o tie body, no o ten princip.
Dakujem velmi pekne, s pozdravom anicka.be
Dobry den,
Chcem Vas upozornit na to, ze som pridala kostol, fotky kostola a info o kostole v Gelnickom kraji - Kostol sv. Katariny Alexandrijskej v Kluknave a pod fotku napisalo, ze pridal: sslivkaa.
Pritom som to vytvorila ja / anicka.be
Prosim Vam o opravu.
Dakujem, s pozdravom Anicka
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 18/01/2009 11:53  
Mám dva návrhy pre adminov:
- ku každému článku by sa hodil aj dátum uverejnenia,
- privítala by som možnosť reagovať na články formou komentárov alebo diskusie priamo pod článkom.

dalo by sa to zrealizovať? píšem to do fora nie mailom aby sa k mojim návrhom mohli vyjadriť aj iní užívatelia..internú poštu vraj chystáte tak to som nespomínala
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 17/01/2009 16:40  
ja by som chcela poprosit ked budete informovat o dalsom postupe ci by ste to mohli poslat aj na inu meilovu stranku ktoru by som vam dala,pretoze ja od pondeloka nebudem mat pristup k svojim meilom.dakujem za pochopenie a odpoved
Katka
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače