Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
registracia (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: registracia
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:registracia 12/01/2012 09:14  
Zdravim MagicMagic.

Zial tie udaje uz u nas v databaze vobec nie su ale stale ich ma v systeme google alebo ine vyhladavace a my s tym nic nemozeme urobit.Ono casom ako dolu pisala nasa Moderatorka sa to vymaze ale za aku dobu to nezalezi od nas. Opravedlnujeme sa za to.
  Téma bylo zamčeno.
MagicMagic (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:registracia 11/01/2012 23:59  
ahoj, mam tento isty problem, co uzivatelka predo mnou a tiez si nezelam, aby boli nase mena zverejnene. Zmenili sme ich uz dost davno a vyhladavac ich ma este stale v pamati. Nedalo by sa to nejako obist a vymazat to co mozno najskor, nejakym inym sposobom? dakujem
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:registracia 04/08/2010 23:34  
No ono to chvilocku na nete trva, kym sa to vymaze z pamate. Pretoze tym, ze si najprv zadala vsetky informacie, tak sa to presunie do vyhladavacov automaticky...a zase chvilku trva kym sa presunu nove informacie, ale s tym uz stranka nema nic spolocne, to su uz velmi odborne veci, co sa deju za vyrobou stranky a tzv SEO co je vlastne urcita podpora webovych stranok aby sa dostali do vyhladavacov. Takze neboj ono to tam nebude vecnost. pretoze infomracie sa netom stale menia a obnovuju takze to bude OK.
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
enuska62856 (Návštěvník)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:registracia 01/08/2010 22:55  
hm dakujem za radu adminovy som uz napisala ... a tie mena ja som ich sice premenovala ale kd si do googla napisem moje cele meno alebo partnerovo tak ci tak sa mi tam ukaze datum aj mena pritom som tie mena uz zmenila snazila som sa ich zmenit vsade kde boli zverejnene v mojom profile .. kde vsade alebo ktore su najdvolezistejsie informacie kde ich najdem v tom profile
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:registracia 31/07/2010 22:47  
Ak nechces aby sa ti zobrazovali mena, tak skus si dat iba zaciatocne pismena alebo ak budes trvat na zrusenie registracie tak treba napisat na admin@svadbaonline.sk
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
enuska62856 (Návštěvník)
Fresh Boarder
graphgraph
registracia 31/07/2010 12:31  
chcela by som vas poprosit alebo sa vas spytat ako sa da alebo ci by ste mi mohli zrusit registraciu .... pretoze si neziadam aby boli moje mena zverejnene. ak si dam do googla moje meno nabehne mi onlinesvadba meno partnera a vsetko aa to si neziadam
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače