Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:Sutaz... (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:Sutaz...
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Sutaz... 06/01/2010 08:54  
Sutaz samozrejme ze pokracuje, akurat ze s malou "modifikaciu". Vsetko sa dozviete z pripravovaneho clanku o novinkach.
admini
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 04/01/2010 21:57  
halooo sme zvedaví na decembrového výhercu
dúfam že táto súťaž bude pokračovať aj v novom roku, resp. že pribudnú nejaké nové zaujímavé súťaže.
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 03/12/2009 13:34  
Moderator napísal:
Vyherkyni srdecne blahozelam.

Jani, ano mas pravdu, je to tu uplne puste, ked sledujem konkurencne stranky, tak tam sa to hemzi ludmi a tu, kedykolvek sem pridem nikto tu nie je prihlaseny Trebalo by to trosku viac ludi ziskat, viacej sa zpropagovat, nechapem ako mozu ostatne stranky mat tolko navstevnosti a tato nic. Treba rozposlat daky motivacny mail, ziskat databazu ludi, tak ako to robia konkurecne stranky, na ktore som dostala pozvanku aj ja a neviem z akej databazy ma vytiahli

Taktiez navrhujem, aby sa suma pokial nenavysi 5 alebo 10 Eur rolovala do dalsieho kola, pretoze 3 Eurove ciastky su veru o nicom a takto sem fakt neprilakaju ludi. A ja chcem mat daku pracicicku tu <br><br>Príspevok upravil: Moderator, o: 02/12/2009 19:42

Dakujeme vsetkym za feedbacky Samozrejme ze "nespime na vavrinoch" a pripravujeme novinky ktore spravia tuto stranku este viac atraktivnejsou.O navrhu na kumulovanie banku budeme uvazovat a pripadnu zmenu budeme aplikovat od noveho roka.Zatial budeme radi prijmat akekolvek navrhy na zlepsenie fungovania stranky na nasom admin@svadbaonline.sk maili.
Dakujeme
Admini
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 02/12/2009 19:41  
Vyherkyni srdecne blahozelam.

Jani, ano mas pravdu, je to tu uplne puste, ked sledujem konkurencne stranky, tak tam sa to hemzi ludmi a tu, kedykolvek sem pridem nikto tu nie je prihlaseny Trebalo by to trosku viac ludi ziskat, viacej sa zpropagovat, nechapem ako mozu ostatne stranky mat tolko navstevnosti a tato nic. Treba rozposlat daky motivacny mail, ziskat databazu ludi, tak ako to robia konkurecne stranky, na ktore som dostala pozvanku aj ja a neviem z akej databazy ma vytiahli

Taktiez navrhujem, aby sa suma pokial nenavysi 5 alebo 10 Eur rolovala do dalsieho kola, pretoze 3 Eurove ciastky su veru o nicom a takto sem fakt neprilakaju ludi. A ja chcem mat daku pracicicku tu

Príspevok upravil: Moderator, o: 02/12/2009 19:42
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 02/12/2009 15:02  
blahoželám. tak rýchlo to beží že som si ani neuvedomila že už začal nový mesiac

inak v posledných mesiacoch sú tie sumičky približne rovnaké a dosť nízke, chcelo by to viac reklamy admini!
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 02/12/2009 14:55  
Admin napísal:
Vyhlásenie výhercu "súťaže o peniaze"- mesiac november.
S radosťou Vám môžeme oznámiť ďalšieho výhercu našej prebiehajúcej súťaže o peniaze... Náš automatický systém vyžreboval užívateľa s nickom sunnyday2009. Užívateľ získava finančnú odmenu ktorá bola naakumulovaná za mesiac november v celkovej výške 3.38 €! Výhercovi blahoželáme.V najbližších dňoch ich budeme kontaktovať mailom.Naďalej môžete súťažiť a ovplyvňovať výšku výhry - keďže súťaž nekončí!

Admini
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače