Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:Sutaz... (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:Sutaz...
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Sutaz... 02/07/2009 21:02  
...Katka...ja sa uz k tomu radsej nevyjadrujem
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
bella (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 02/07/2009 18:30  
blahoželám!
ale si myslím, že bank sa bude navyšovať len do 10.júla.. no , nechajme sa prekvapiť..

Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 02/07/2009 18:22  
Vyhlásenie výhercu "súťaže o peniaze"- mesiac jún.
S radosťou Vám môžeme oznámiť ďalšieho výhercu našej prebiehajúcej súťaže o peniaze... Náš automatický systém vyžreboval užívateľa s nickom Lenka123. Užívateľ získava finančnú odmenu ktorá bola naakumulovaná za mesiac jún v celkovej výške 61,51 €! Výhercovi blahoželáme.V najbližších dňoch ich budeme kontaktovať mailom.Naďalej môžete súťažiť a ovplyvňovať výšku výhry - keďže súťaž nekončí!
Admini
  Téma bylo zamčeno.
mimam (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 18/06/2009 23:41  
moderator
budem rada ked sa tie odveci prispevky zmazu. ci spatne alebo nove. to je jedno.. nech to ma nejaku hlavu a patu. ja som veru za.. nemam s tym problem..
cest praci
  Téma bylo zamčeno.
mimam (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 18/06/2009 23:37  
uk
prepac, ale ja som sice mala vela prispevkov, ale nebolo to preto ze som pisala vsade.. ja si temy vyberam kam napisem.. nepisala som na kazdu jednu temu.. pisala som len do tej ktora sa ma tykala a len vtedy ked mam cas.. a preto ked som videla ze tu niekto pise do kazdej jednej a je tu zaveseny cely den a noc tak to nema vyznam.. ano, priznavam sutazit som chcela a aj chcem, ale zasa nie za kazdu cenu.. akoze nocovat tu nemienim.. a ja mam na starosti aj ine veci ako tuto sutaz.. takze prepac ak som mala vela prispevkov ale pisala som na temy ktore by som si chcela rozkomunikovat ale pisat tu o nicom sa mi nechce. ja budem stale prispievat ked budem mat cas ale som normalna a nepotrebujem tu teraz len zabit cas z nudy. a rada privitam akykolkvek podnet alebo tip alebo dobru myslienku ked sa to ma tykat mojej svadby. a o tom by som tu chcela pisat.. ak nie, tak si viem najst aj iny sposob ako sa o tom rozpravat..
  Téma bylo zamčeno.
marecek1986 (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:Sutaz... 18/06/2009 18:38  
ahoj chcel by som sa spytat ci sutaz plati len pre tych co budu mat svadbu alebo pre vsetkych lebo som si tu vsimol ze su tu aj taky co ani svadbu vobec neplanuju a su zaradeny do sutaze
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače