Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Odp.:Sutaz... (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Odp.:Sutaz...
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Sutaz... 17/06/2009 17:17  
Tie od veci príspevky si dávate sami, skúste komunikovať, akoby súťaž nebola....Potom sa zapoja aj ostatné a budeme vedieť o čom píšete....
A táto stránka je pre všetkých, ktorých táto stránka čo i len trošku zaujme, bez ohľadu na to, či svadbu mal, bude mať, alebo ešte ďaleko nie je v pláne, či ju neplánuje, proste je pre všetkých...
A ak budú pribúdať ,,odveci´´ príspevky budem ich mazať....
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
lucy56 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 17/06/2009 16:53  
nemyslela som to tak ze by nemala byt pre vydate,je jasne ze tym ze to mate za sebou viete viac poradit ale ked malo kedy tu je baba ktora svadbu pripravuje a aktualne riesi nejake problemy a ja napriklad hej,riesim salu,vyzdobu a o tom tu keca malokto,len je tu tiez vela od veci prispeskov.
  Téma bylo zamčeno.
zlatinko1 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 17/06/2009 16:43  
Baby, ja myslim, ze tato stranka je najma o svadbe...a je jedno, ci je niektora vydata alebo zasnubena, alebo sobas len niekedy v dalekej buducnosi planuje...ak si mysli, ze dokaze poradit alebo sa len tak zapojit do fora, tak je to super, nie? Neviem, kto si moze mysliet, ze tato stranka je len pre buduce nevesty...a sama sa momentalne nevyznam v tolkych prispevkoch, co tu pribudaju...malo by to mat nejaku hlavu a patu...
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 17/06/2009 14:54  
Boze baby vy sa asi necitate co pisete...potom fakt neviem kde sa zobralo 355 prispevkov od mimam 340 aj daco od dakej inej shinanky ci ako sa vola...atd..ja som prestala komunikovat...nema to vyznam totizto...a mimam ty tu pises, ze tu kazdy pridava niekolko prispevkou po sebe...ako nenahnevaj sa, ale robila si to aj ty a ak si dobre pamatam pisala si, ze ides vyhrat dovolenku tak teraz fakt neviem o com...a lucy56 ... akoze si tu nemas s kym pokecat...ved sa zaplnili vsetky temy a vela bab tu rozoberali veci...tak treba s nimi zacat komunikovat...len ze to je to, ze sa tu pridavaju odveci veci...za kazdu cenu vyhrat...a to ze sem chodia vydate???sak myslim, ze tie vedia teraz najlepsie poradit coho sa treba vyvarovat...ale myslim, ze si to bola ty, co sa vyjadrila ze tato stranka by mala byt iba pre nevesty a nie vydate...tak potom fakt neviem co chcete

Príspevok upravil: uk2000, o: 17/06/2009 14:54

Príspevok upravil: uk2000, o: 17/06/2009 14:56
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
lucy56 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 17/06/2009 14:48  
mimam ja by som napr.strasne rada diskutovala o pripravam ale ked sem pridem tak tu skoro ziadna buduca nevesta ani nie je,bud su tu uz tie co to absolvovali a zvykli si sem chodit,alebo uplne ludia ktori ani neplanuju svadbu,takze ked dam prispevok k pripravam ani mi nikto neodpovie,tak rada by som ale rozoberali to co ma trapi momentalne ale neni s kym,fakt kazdy prispieva len aby prispieval.
  Téma bylo zamčeno.
mimam (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Sutaz... 16/06/2009 22:18  
pridavam svoj nazor na sutaz.. sutaz je sutaz ale ak si mam s niekym pisat tak aj k veci. tu mam pocit ze sa napise len rychlo nieco preto aby bolo napisane.. rychlo rychlo.. a ked sa pridava 5 prispevkov po sebe a podobne tak to svedci o tom ze tu nejde o komunikaciu ale o to kto da viac.. ti co to budu citat niekdy do buducna sa budu na tom bavit.. ak ich vobec bude bavit to citat.. tot tolko moj nazor.. rada by som si pisala a komunikovala na temu svadba fakt realne. asi sa vratim az po sutazi len ci tu potom bude niekto pisat
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače