Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Ako sme sa spoznali :) (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Ako sme sa spoznali :)
efka (Návštěvník)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Ako sme sa spoznali :) 27/09/2008 16:20  
Jéééj,milé! Držím palce
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Ako sme sa spoznali :) 21/09/2008 19:34  
veľmi milý príbeh, držím vám palce
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
bella (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Ako sme sa spoznali :) 05/08/2008 08:18  
Jaro a Evka
super príbeh.. veď náhody neexistujú..

Téma bylo zamčeno.
Jaro_Evka (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Odp.:Ako sme sa spoznali :) 26/07/2008 09:13  
Dakujeme uk2000. Prajeme ti to iste a nech je tvoj najkrajsi den podla tvojich predstav. Urcite sa tesime na fotky alebo nejake video zo svadby
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Ako sme sa spoznali :) 23/07/2008 23:49  
Jarko a Evka, krasny pribeh, prajem Vam vela stastia aby Vam ta laska vydrzala az do konca zivota.
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
Jaro_Evka (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Ako sme sa spoznali :) 23/07/2008 10:15  
Uz dlhsie sledujeme s Evkou Vas portal, ale teraz som sa rozhodol aj zacat pisat Velmi ma potesila tato tema vo fore.

Takze ako sa to zacalo?
Jedneho krasneho vecerneho dna ma kamarati pozvali aby sme si isli zahrat paintball. Bol to super den, ale boli sme natolko vystaveny ze sme nesli vecer nikde na diskoteku a isli sme I len unaveny sadnut do podniku. Tak sme kecali a rozoberali nas prvy zazitok so super hry a v tom prislo pekne dievca spolu s kamaratkou. Samozrejme sme vsetci stichli a venovali sa chvilku ocnemu kontaktu . Samozrejme ked to zacalo byt trapne, tak sme toho nechali a dalej sme srandovali a rozpravali co budeme robit na druhy den. Potom moj kamarat navrhol stavku. Bola to velmi neobvykla stavka, kde bolo urcene ci dokazem zbalit to pekne dievca do tyzdna, tak aby so mnou isla na rande. Kedze bola velmi pekne a ja nie som Brad Pitt, tak som ani neuvazoval a odmietol som to. Potom som odbehol na toaletu a cistou nahodou islo aj to dievca, tak som nabral odvahu a prehovoril som. Povedal som jej co moj kamarat navrhoval za stavku a ze by nebolo odveci si z neho spravit srandu. Skoro som odpadol ked sa usmiala a navrhla ako by sme ho mohli dostat. Velmi sa mi pacilo, ze je pre kazdu srandu a tak sme sa dohodli ze prijmem stavku a ked si pojdem vypytat od nej cislo, tak to uz potom mam nechat nanu. Samozrejme som nevedel co ma zalubom, ale co clovek nespravi pre srandu. Prisiel som k stolu a ked som sa usadzal tak som sa spytal ci ta stavka este plati. Tak sme sa stavili o 2000 Sk a mne sa spustil cas. Po pretvarke ze naberam odvahu som si isiel vypitat telefonne cislo a nevedel som co ma caka. Nakolko chalani zvedavo pozerali co nastane, tak som sa aj obaval ako dievca zareaguje a ci dodrzi slovo. Podisiel som k nej, predstavil som sa a povedal som ze sa mi paci a rad by som sa s nou stretol niekde na kave. Potom som si vypytal cislo a trpol som co nastane. Dievca bolo velmi zlate a povedala mi ze sa vola Evka a dala mi telefonne cislo. Velmi spokojne som podakoval a chcel som odist od stolu a prist k nasemu. V tom ma Evka chytila za ruku a dala mi pusu. To som skutocne necakal a posepkala mi, “ ked ma dal do stavky nech plati “ . Nie len ze som vyhral staku hned v ten den, ale este k tomu som dostal pusu a to boli chalani uplne v soku. Samozrejme na druhy den som hned skusil, ci cislo ktore mi dala je skutocne, alebo je to vymyslene cislo. Vytocil som ho a skutocne sa ozvala Evka. Tak som jej este raz podakoval s tym ze vyhru si zasluzi aj ona a ze by som ju velmi rad pozval na veceru. Popravde povedala ze nema cas na stretuntie pretoze sa musela ucit, ale ze velmi rada si so mnou pokeca telefonicky. Tak sme spolu volavali kazdy den a po tyzdni mi povedala ze sa mozeme stretnut. Bol som velmi rad, pretoze ked sme spolu volali, tak sme sa rozpravali hodiny na rozne temy a dost sme sa zblizili. Nakoniec sme sa stretli v Bratislave na obede a tam sa to cele zacalo. Nikdy by som nepovedal ze taka krasna a nefalsovana laska moze vzniknut takou nahodou a hlupim napadom mojho kamarata, ktoremu dodnes vdacim za poklad ktory som nasiel. Po nasom zoznameni a oficialnom zaciatku to netrvalo dlho a nasa laska sa utuzovala a nevydrzali sme bez seba ani minutku. Ale co bolo dalej napisem v dalsej casti :
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače