Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
PRE ADMINA (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: PRE ADMINA
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:PRE ADMINA 20/04/2008 20:02  
Milá katuska246,
na uvedenej funkcionalite sa pracuje. Naši vývojári sú zahltený prácou, vzhľadom na fakt, že pre Vás pripravujeme spustenie 3 nových unikátnych nástrojov ktoré budú spustené do 3 týždňov. Predpokladaný termín spustenia pomôcok ktoré spomínate máme naplánovaný na prelom mája/júna.
Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 19/04/2008 21:37  
Dobrý večer, ja sa chcem opýtať, hore je kolonka,, pozri si zoznam svadieb´´, no stále sa to nedá otvoriť, bolo by fajn, pozrieť si koho práve čaká svadba, a ešte tá interná pošta, bude to zrealizované? Predsa keď chcem niekomu poslať napr. moje údaje, alebo si osobne popísať, ako ináč to pošlem, aby o tom nevedeli všetci návštevníci fóra? ďakujem
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
ludka (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Odp.:PRE ADMINA 17/02/2008 22:50  
Presne ako pise katuska, super sa prezentujete... zaujali ste ma na veltrhu ci uz pred dvoma tyzdnami v BA, ale aj dnes v BB Aj ked ten veltrh v Bystrici bol oproti tomu v Bratislave neskutocne trapny a nebolo tam o com a vlastne ani o kom, vy ste putali pozornost aj tam ... vela uspechov prajem
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 17/02/2008 18:32  
Ahoj, tak dnes som bola na svadobnom veľtrhu a chcem vyzdvihnúť tím www.svadbaonline.sk za ich odbornosť, ľudskosť a ústretovosť.
Ste naozaj super stránka ktorá nás prevedie predsvadobnou prípravou, uľahčí nám kopec vecí , no proste sa líšite od ostatných svadobných stránok tým, že neporadíte len slovne ale aj doslovne /zasadací poriadok,online oznámenia/ Len tak ďalej
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 17/02/2008 12:18  
Ahoj katuska246, dakujeme za dobry napad a posnazime sa tento nastroj chceme spustit v dohladnej dobe. Momentalne su vsak nasi programatori plne zaneprazdneny vyvojom noveho unikatneho nastroja. Este raz srdecna vdaka za tvoje pripomienky, a ak budes mat ty, alebo tvoji kamarati dalsie pripomienky na zlepsenie stranky, radi vase napady privitame.

Príspevok upravil: Admin, o: 17/02/2008 13:16
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:PRE ADMINA 17/02/2008 12:02  
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je možné vytvoriť tzv.vlastné schránky pošty? Keď píšem do fóra, aby som to mohla poslať len konkrétnej osobe a nečítal to každý, keď chcem napr. poslať link na nejakú stránku a nechcem jej robiť reklamu, alebo si len tak popísať s tou dotyčnou osobou.Lebo to tu podľa mňa chýba, ďakujem
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače