Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
miliónová svadba (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: miliónová svadba
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:miliónová svadba 22/11/2008 16:46  
mila bolcari nevyzivam sa v tom ale mne poslali email ze menim nazvy kostolov a vkladam ich na tuto stranku pritom napriklad si otvorim stranku obce vysne hagy z tejto stranky stiahnem co tam je pridam fotku a nic nemenim alebo tiez ohladom videi ked som take video tam nevidel a este naspet k tym kostolom este mi to aj zoberie ze je vlozeny a nevypise mi ze uz je v procese schvalovania a druha vec uz si kontrolujem co tu je a co tu nie je

dakujem za pochopenie
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 22/11/2008 16:43  
Tomáš, nič v zlom ale akosi sa v tom "bonzovaní" na duplikáty kostolov vyžívaš
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 22/11/2008 16:40  
admin rano som ti pisal o tom ruzomberku a teraz som zbadal nasiel ked si otvoris senec mas tam to iste dva razy po sebe asi aj schvalene len troska pozmeneni nazov

mozem sa ta spytat ak najdem takych viac mamti to napisat alebo vy si to kontrolujete?

dakujem
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 22/11/2008 13:27  
admin v ruzomberku hned pri sebe su dve tie iste pridane pozri sa
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 22/11/2008 13:25  
mily admin ja som to zistil tiez ked som chcel pridavat fotky hned sa idem pozriet na to a napisem ti sem a potom co si aj mne pisal napisem ti na email co so dostal jo ?aby sme predisli zbytocnym nedorozumeniam

dakujem
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 22/11/2008 13:19  
Milí užívatelia,

S poľutovaním Vám musíme oznámiť, že sme dnes po prvýkrát museli použiť bod č. 22 našich pravidiel a zo súťaže vylúčiť užívateľku s nickom Alik11. Napriek 3 písomným upozorneniam ktoré sme jej adresovali, pokračovala v pridávaní duplicitných kostolov, kde zamieňala adresy, fotky a popisy kostolov a pridaval ich nanovo do databázy za účelom získania bodov. Tento fakt sme odhalili pred týždňom a následne sme danú užívateľku na tento fakt š 3x upozornili mailom. Vzhľadom na to, že nedošlo k náprave, boli sme dnes nutení pristúpiť k tomuto nepopulárnemu kroku.
Zároveň by sme chceli upozorniť tých užívateľov, ktorí už od nás obdržali druhé písomné upozornenie, aby sa vyvarovali činností, ktoré smerujú k podvodnému získavaniu bodov do súťaže. V prípade pretrvávajúcej činnosti takéhoto druhu, budeme nekompromisne konať v súlade s našimi pravidami.

Naďalej pevne veríme, že táto súťaž má prinášať potešenie a radosť z hry a preto dúfame, že budeme takéto nepríjemnosti riešiť čo najmenej.

Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače