Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
miliónová svadba (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: miliónová svadba
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:miliónová svadba 20/11/2008 08:09  
Prinzeska dakujeme
velmi nas tesi Vasa pozitivna reakcia.
Dnes sme spustili dalsi novy prvok a to uz dlho spominane Kody reklamnych partnerov. Kody mozete ziskat pozeranim nasich svadobnych aktualit a doplnovat ich do systemu kotry najdete pod sekciou SUTAZ.Vela stastia pri hre!
Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
Prinzeska (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 19/11/2008 15:06  
Ahojte admini,
neviem kde to mam napisat tak dufam ze sa nenahnevate.... Nemam ziadne problem, len som vam chcela povedta ze to svadobne spravodajstvo sa mi velmi paci.... uz som si ho pozrela 3x
velmi pekne!!!!
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 12/11/2008 15:04  
Milí užívatelia,
opätovne by sme Vás chceli požiadať,aby ste nevkaldali na našu stránku videá, v ktorých su evidentne viditeľné reklamné prvky iných firiem, portálov alebo televízí. Takéto videá nebudú publikované!!!! Prosím pridržujte sa aj jednotlivých video sekcíí so zreteľom na to, že toto je v prvom rade stránka vedovaná svadbe. Prosím rešpektuje aj 24.h lehotu an schválenie videa.
Ďakujeme za pochopenie.
Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
katarinka44 (Uživatel)
Gold Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 10/11/2008 13:36  
Chcem sa opytat, preco mi neboli pripisane body za matriky, ked su uz uvedene v zozname aj s mojim nickom, alebo body som mi neboli pripisane
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 10/11/2008 09:11  
Milí užívatelia,
opätovne by sme Vás chceli požiadať o to, aby ste pri pridávaní nových kostolov najprv skontrolovali, či sa daný kostol alebo matrika už v systéme nenachádzajú! Ich kontrolou získate prehľad a nebudete pridávať kostoly ktoré už v systéme sú a následne urgovať pridanie bodov.V neposlednom rade ušetríte prácu aj nám
Ďakujeme za porozumenie.
team SvadbaOnline.sk

Príspevok upravil: Admin, o: 10/11/2008 09:12
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 06/11/2008 18:47  
summer, každý má iné finančné možnosti a žije na inej úrovni a tomu sa hovorí tzv. životný štandard..pre niekoho je problém uživiť pri dnešných platoch rodinu a preto si peniaze viac váži a má problém ušetriť aj 100 000 na svadbu, pre niekoho to problém nie je a teda žije na vyššej úrovni životného štandardu..ale ten už ťažšie chápe tých ktorí sú pod ním..
ja som už viackrat spominala že suťaž ako taká je veľmi zaujímavá a ked som o nej prvy krat počula tak som sa potešila že waw, mám možnosť vyhrať to, že mi niekto zaplatí celu svadbu lenže potom sme zistili že bude treba platiť tu dan a to asi vo vyške našho svadobneho rozpočtu a možno aj viac, pričom ja nemam našetrenych momentalne ani 30 tisic ak mam byť uprimna, takže ak by som aj vyhrala, tak neviem - budem si brat pôžičku na zaplatenie dane...? ty hovoríš že by si takúto "maličkosť" neriešila, no pre mna to teda "maličkosť" nie je..asi sa takéto veci ťažko chápu ak to človek nezažije na vlastnej koži..ale nikomu to samozrejme neprajem..napriek tomu súťažím, ked už som sa zapojila, aj "cena útechy" by potešila prajem nám všetkých bezproblémové súťaženie
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače