Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
miliónová svadba (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: miliónová svadba
Kinga (Návštěvník)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:miliónová svadba 06/11/2008 14:20  
ahojte, mali by sme sa navzajom chapat. Nie kazdy ma peniaze na svadbu a velku honosnu svadbu.
napr. som sa informovala ze svadba vychadza dost draho a nie je to sranda. ale som nasla aj taku ponuku ze ak mate okolo 60hosti a organizujete svadbu v nemenovanom kastiely tak vam obstaraju vsetko a vychadza to do sumy 100000SK ale este treba zaratat ze musite si zohnat saty/zenich,nevesta-biele saty, popolnocne/ a nie je v tom doprava, fotograf, kameraman, kvety, pierka, kyticky pre druzicky, mamicky a podobne somarinky. Tak skoro to uz bije na tych 200000SK.
  Téma bylo zamčeno.
Froncova (Uživatel)
Expert Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 06/11/2008 13:52  
summer ak je pre teba 200tisíc maličkosť, tak klobúk dole, nie keždý má také šťastie a má toľko peňazí
  Téma bylo zamčeno.
summer (Uživatel)
Junior Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 06/11/2008 11:34  
Ja si myslím, že príležitosť na nádhernú svdbu akú ponúka tento portál je škoda nevyužiť.. a daň? každá svadba niečo stojí a myslím si že tá daň nebude nič v porovnaní s výhrou Ja osobne by som bola rada keby sme to vyhrali a neriešila by som takúto maličkosť
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 04/11/2008 13:33  
Froncova nikto sa do teba neobuval...je to kazdeho osobna vec ci sutazit bude alebo nebude. A ako si spominala, ze niektori usporiadatelia ti daju menej nuz tak to je uz na nich...ako to urobia danovo, ved predsa este nie je koniec sutaze ak povedzme nebudes chciet vsetky sluzby tak sa ti dan znizi
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
Kinga (Návštěvník)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 04/11/2008 10:01  
ahojte, plne suhlasim s tym ze nie kazdy ma peniaze na velku svadbu. A poviem vam nezalezi na tom aku svadbu budete mat. Samozrejme chceme my zeny aby bola perfektna podla nasich predstav ale to urcite neovplyvni to ze niekoho milujete viac ci menej a najdolezitejsie je aby ste so svojim buducim manzelom prezili svoj cely zivot velmi stastne. Aby ste sa lubili a aby ste boli lubeny po cely svoj zivot.
  Téma bylo zamčeno.
Froncova (Uživatel)
Expert Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 04/11/2008 08:18  
No pekne od Vas ako sa obuvate do cloveka. V podstate si každý musi drzat svoj nazor, ja som len zacala rozoberat tutuo otazku, pretoze v podmienkacj je ze sa vyhry nedaju negociovat a taktiez ze sa vyhra neda premenit na penaznu vyhru, co vela usporiadatelov sutazi umoznuje, napr vyhras bud dom za naprr.1200000, ale ked nechces daju ti 1000000 a ten zvysok ide na dane, pretoze dan z vyhry nad 5000 ako si ja pamatam je 20%. Nehovorim, nic take ze to nie je uzasne doviezt sa vrtulnikom,ale ak by ste si podaktore pozornejsie citali, podakovala som sa organizatorom, za moznost sutazit, ale nemam zaujem, pretoze hladam alternativu ako co najviac usetrit. Urcite nemam 200000 na dan, resp. na svadbu, moj rozopocet je nizsi a preto po odpovedi admina, tkory mi potvrdil, ze dan sa bude musiet zaplatit uz nesutazim a taktiez som vam zazelala vela stastia.Vsetci snivame o niecom nadhernom, ale som pri zemi a tolko penazi nemam, takze to bola vec mojho nazoru a nie aby ste teraz nikto nesutazili...
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače