Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
miliónová svadba (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: miliónová svadba
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:miliónová svadba 03/11/2008 18:14  
Prinzeska napísal:
Ahoj,ja ti nechcem brat iluzie, ale taka svadba stoji naozaj dost penazi..aj podla toho co tu citam a na zaklade skuenosti mojich kamosiek...Primerne nakaldy za svadbu sa pohybuju asi niekde medzi 80-120 tis. takze aj keby boli vyhry iba za 500 tis. tak dan je asi na urovni toho co by si normalne musela zaplatit...A za ten vrtulnik to asi stoji....

ja veľmi dobre viem koľko taká svadba stojí nespadla som z Mesiaca..je to asi každého vec ako tuto sutaz ohodnoti, či mu stoji za to suťažiť o milionovu svadbu pre 45 hostí a zaplatí dan napr. 100 tis alebo si za tých 100 tis urobí vlastnú svadbu pre 100 hostí...a prečo by mali byť výhry iba za 500 tis. ked je to "milionova" svadba? ja počitam s tym že výhry sú za milion
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
Prinzeska (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 03/11/2008 17:47  
bolcari napísal:
Froncova, to bola veľmi dobrá otázka ohladom tej dane...a dost vyhýbavá odpoved admina ale nevadí takže vyška dane bude jasná po ukončení sútaže? to znamená že ked už raz niekto vyhrá, bude musieť zaplatiť či sa mu to páči alebo nie a nech je dan akákolvek...no mna to tiež dosť odradilo od súťaženia ak mám pravdu napísať...asi by som zaplatila tolko dane čo by som musela vysoliť na vlastnú svadbu...ešte sa poradím so snúbencom ale nevidím to pozitívne

...podla mna je princip tejto sutaze skor o tom, ze mozes ziskat svadbu aku by si si asi za vlastne peniaze dovolit nemohla... teda asi sa bude musiet zaplatit nejaka dan, ale moznoze ani nebude taka vysoka ako by boli asi vseobecne naklady na vlastnu svadbu....a to co ziskas touto vyhrou naozaj podla mna stoji za to....
  Téma bylo zamčeno.
Prinzeska (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 03/11/2008 17:40  
Ahoj,ja ti nechcem brat iluzie, ale taka svadba stoji naozaj dost penazi..aj podla toho co tu citam a na zaklade skuenosti mojich kamosiek...Primerne nakaldy za svadbu sa pohybuju asi niekde medzi 80-120 tis. takze aj keby boli vyhry iba za 500 tis. tak dan je asi na urovni toho co by si normalne musela zaplatit...A za ten vrtulnik to asi stoji....
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 03/11/2008 17:31  
Froncova, to bola veľmi dobrá otázka ohladom tej dane...a dost vyhýbavá odpoved admina ale nevadí takže vyška dane bude jasná po ukončení sútaže? to znamená že ked už raz niekto vyhrá, bude musieť zaplatiť či sa mu to páči alebo nie a nech je dan akákolvek...no mna to tiež dosť odradilo od súťaženia ak mám pravdu napísať...asi by som zaplatila tolko dane čo by som musela vysoliť na vlastnú svadbu...ešte sa poradím so snúbencom ale nevidím to pozitívne
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
Froncova (Uživatel)
Expert Boarder
graphgraph
Odp.:miliónová svadba 03/11/2008 16:22  
Dakujem pekne za odpoved, v podstate somsa najprv velmi tesial tejto moznosti vyhrat svadbu, ale nakolko som si uvedomila podmienky, tak by som sa aj v pripadnej vyhre musela vsetkeho vzdat, pretoze v mojom pripade by bola aj 100 tis dan dost velka a to pocitam len ak by boli naklady na svadbu 500tis, hladam alternativu najlacnejsej svadby, pretoze financne nam to vobec nevychadza. V tomto pripade prajem vsetkym vela zdaru v sutazi a kraaasnu svadbu
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:miliónová svadba 03/11/2008 16:09  
Froncova napísal:
Ahojte, ešte jedna otázka ohľadom výhry. V podtsate sme sa do toho vrhli, ved kto by nechcel mat krasnu svadbu zo vsetkym a este k tomu zadarmo. Ale pozor, do akej roviny zadarmo. Chcela by som si to ujasnit. Vyhrou je svadba a vsetko co ku tomu patri v celkovej hodnote milion. Kedze som si este raz a presnejsie nastudovala podmienky, dostala som sa aj ku vete, ze vyhra podlieha zdaneniu, co by teda v pripade 1000000 bolo 200000,-Sk na dani. Prosím o strucne info, ci je to teda naozaj tak, pertoze asi by som sa zbytocne nahanala a tesila z mosznosti vyhrat, ked by som ju pri takej sume zdanenia musela odmietnut. Alebo je ta vyhra ako poskytnutie sluzieb?????
Co sa teda stane tej co vyhra????

Bohužiaľ problematika daní a povinnosti platiť dane sa nedá vysvetliť nejako stručne, keďže sa jedná naozaj o komplexnú otázku.Každopádne aj my sa musíme riadiť zákonom Slovenskej republiky.Výška samotnej dane nie je ešte s konečnou platnosťou stanovená, keďže jednotlivé partnerské firmy upresňujú a doplňujú svoje plnenia.Jej konečná výška bude jasná až po samotnom ukončení súťaže.Ako ste však správne poznamenali, bude sa čiastočne jednať o dary alebo služby. Pevne veríme že suma ktorú bude výherca musieť zaplatiť bude veľmi výhodná vzhľadom na poskytnuté služby a plnenia pri tejto hre.

Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače