Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Kostol+foto (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Kostol+foto
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 13:10  
ok Katuška, tak mám mu napísať mail alebo je to už posunuté adminovi?

a ešte táto Bazilika Minor v Kežmarku http://www.svadbaonline.sk/kostoly-urady/bazilica-minor
je napísané že ide o grecko-katolicku farnosť no pokial viem, ide o Baziliku Minor sv.Kríža a to je rímsko-katolícka farnosť a aj fotky sa mi zdajú nezodpovedajúce. Ale pozerám že Adulka1000 tam má svadbu tak neviem no, snáď ona by vedela povedať či sú tam správne informácie a fotky.
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 12:55  
bolcari,
niektorí uživatelia to vzali ako super bodovanie a cestu k víťazstvu, ale si neuvedomujú, že týmto podávajú klamlivé a zavádzajúce informácie a na základe toho môžu byť vylúčený zo súťaže. Ako som písala, keď narazíte na kostol/úrad ktorý je nepravdivý kontaktujte rovno admina na admin@svadbaonline.sk
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 12:41  
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 12:36  
dobrý deň milí admini, nakolko bývam v okrese Kežmarok a poznám ho dosť dobre, všimla som si malú nezrovnalosť a teda chcela by som upozorniť, že:

Evanjelický kostol v Spišskej Belej http://www.svadbaonline.sk/kostoly-urady/evanjelicky-kostol_74

...má rovnakú fotku ako rímskokatolícky Kostol sv. Antona Pustovníka v Spišskej Belej http://www.svadbaonline.sk/kostoly-urady/kostol-sv-antona-pustovni
ka

pričom podľa názvu je zjavné že ide o dva odlišné kostoly. s určitosťou viem povedať, že správne fotografie sú ku Kostolu sv.Antona Pustovníka. Prosím Vás o odstránenie nezodpovedajúcej fotografie ku Evanj.kostolu, ja tam pridám správnu fotografiu aby sme to uzavreli.

a ešte raz pre všetkých - ak pridávate info a foto o kostoloch a úradoch, ktoré nepoznáte, snažte sa poriadne si prekontrolovať či máte správne údaje, lebo tí, ktorí daný kostol/úrad poznajú a pozrú sa na to, sa potom chytajú za hlavu aké hlúposti sú tam niekedy napísané. dakujem krásne
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 21/11/2008 19:58  
ivpe (Užívateľ)
Expert Boarder

21/11/2008 19:44
ahooj , neviete mi niekto poradit , ako sa pridavaju foto ku kostolom? je mi jasny postup, sak som uz i pridala no body stale ziadne nenabehli ? tak neviem v com je xyba alebo , ze by to dlhsie trvalo administratorovi.....prosim o radu .....dakujeeeeeeeeeem
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 16/11/2008 06:33  
nic
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače