Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Kostol+foto (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Kostol+foto
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Kostol+foto 16/11/2008 00:07  
čo si tým akože chcel povedať?
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 15/11/2008 22:29  
my si fakt davame namahu hladame to aj na mape na nete a snazime sa zistit co najviac udajou o tom a ked to je v kosiciach nebude to dane do ba
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 15/11/2008 15:30  
dakujem za rýchlu odpoveď. ja viem že tých kostolov je celkovo veľa, ja som mala na mysli že v tom okrese Kežmarok ich až tak veľa nie je aby to bolo až také neprehľadné viem že je to teraz ťažké preto z toho nerobím drámu, iba upozorňujem. prajem vám pevné nervy počas celej súťaže
  Téma bylo zamčeno.
Admin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 15/11/2008 15:19  
Milá Bolcari,
ďakujeme za upozornenie, budeme sa snažiť to čo nasjkôr odstrániť. Verte nám že tých kostolov nie je až tak málo Už dnes máme databázu viac než 1100 kostolov a denno-denne pribudajú desiatky nových. Častokrát je ich kontrola a schvaľovanie mravenčia práca. Avšak mi sa pri tejto kontrole spoliehame aj na vašu pomoc - užívateľov. Pretože vy sami v mieste svojho bydliska môžete potvrdiť alebo vyvrátiť, či sa ten ktorý kostol naozaj nachádza tam, kde ho iný užívateľ uložil...alebo či jeho fotka naozaj zodpovedá realite.
Každé takéto informácie preverujeme a následne robíme nápravu - vrátanie odrátania bodov. Naďalej veľmi pozorne sledujeme konania niektorých užívateľov a v prípade nutnosti budeme siahať aj po ráznych rozhodnutiach. Aj s možnosťou vylúčenia zo súťaže.
Ďakujeme za pochopenie.
Team SvadbaOnline.sk
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 15/11/2008 14:38  
zdravím admini
už dávno som tu niekde písala že bol vytvorený duplikát Kostola nanebovzatia Panny Márie v Spišskej Starej Vsi (vytvorený Saltikom) okr. Kežmarok ale akosi ma nikto nezobral na vedomie...dnes som si všimla že merlimerlin k tomuto kostolu pridal nezodpovedajúcu fotku..prosím vás, predlžila sa lehota schvaľovania kostolov,tak by som čakala viac.. a napriek tomu ste si nevšimli jednak že taký kostol je už v danom okrese vytvorený aj s fotkou (zas tak veľa kostolov a úradov tam nie je aby to bolo až také neprehľadné), a jednak že nejde o foto daného kostola..beriem do úvahy, že chyby sa stávajú (i ked akosi časo), ale prosím o nápravu.

a všetkých, ktorí sa snažia nahrabať body na vkladaní kostolov a ich fotiek prosím, aby boli féroví a nepridávali nezodpovedajúce fotky. ak niekto býva v BA tak mi je jasné že kostol na Zamagurí absolútne nepozná..a to že niečo nájde na nete neznamená že je to zodpovedajúce realite. dakujem za pochopenie

Príspevok upravil: bolcari, o: 15/11/2008 14:41
  Téma bylo zamčeno.
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 06/11/2008 09:40  
chcem sa opýtať: ak pridám ku kostolu nejaké nové informácie a nejaké už zadané sú, nezverejnujete tie nové? včera som tak pridala info aj foto a pridalo len foto...ja myslím že každá nová informácia môže poslúžiť..
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače