Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Kostol+foto (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Kostol+foto
Jacku (Uživatel)
Expert Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Kostol+foto 04/11/2008 07:11  
No pri spominanom kostole som si dal zalezat a pockal som. ale inak diky lebo tieto som to asi dajak preskocil alebo co

no sak uvidime ako to bude pokracovat keby neco tak sa ozvem
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 03/11/2008 23:18  
Jacku tu mas podmienky co sa tykaju pridavania kostolov:

15 bodov získa ten užívateľ, ktorý pridá do nášho systému „Kostolov a matrík“ kostol alebo matriku, ktorá sa ešte v databáze nenachádza. Ku kostolu musí byť pripojený krátky popis a minimálne 1 fotografia. V prípade, že tieto náležitosti nebudú splnené, záznam sa uloží, ale užívateľ nezíska žiadne body.( bodové ohodnotenie sa zobrazí do 24. h po schválení adminom).Akceptované bud len kostoly alebo matriky zo Slovenskej republiky.
10 bodov získa ten užívateľ, ktorý doplní fotografie k už existujúcemu kostolu alebo matrike v našej databáze, pričom pre každý kostol alebo úrad môže získať body len raz.(bodové ohodnotenie sa zobrazí do 24.h po schválení adminom)

A este jedna vec, ako mozes povedat, ze sa ti za ten konkretny kostol pridalo iba 10 bodov ked pises citujem ,,nie som schopny to ustriehnut nakolko pridavam vzdy viac kostolov naraz'' urcite ak si vyplnil vsetky udaje a nasledne pridal foto, tak ti urcite pridelili 15 bodov.

Tak este raz ak ti nie su jasne podmienky ak pridas vsetko ohladom kostola ziskat 15 bodov a ak pridas iba foto k uz existujucemu kostolu dostanes 10 bodov.

Jacku napísal:
Chcel by som sa opytat ze ked pridam kostol a nasledne foto zarata sa mi 10+15bodov ?? nie som schopny to ustriehnut nakolko pridavam vzdy viac kostolov naraz. A chcel by som sa opytat preco ku niektorym kostolom/fotkam mi nezarata body ? napr - Kostol sv. Gorazda ktory som pridal+foto a zaratalo mi len 10 bodov za foto .. za pridanie nic

Tak preto sa pytam .. akym sposobom sa kontroluje pridelovanie bodov na zaklade pridania kostola/fotky alebo kostola+fotky jednym uzivatelom .. vopred diky
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
Jacku (Uživatel)
Expert Boarder
graphgraph
Kostol+foto 03/11/2008 22:54  
Chcel by som sa opytat ze ked pridam kostol a nasledne foto zarata sa mi 10+15bodov ?? nie som schopny to ustriehnut nakolko pridavam vzdy viac kostolov naraz. A chcel by som sa opytat preco ku niektorym kostolom/fotkam mi nezarata body ? napr - Kostol sv. Gorazda ktory som pridal+foto a zaratalo mi len 10 bodov za foto .. za pridanie nic

Tak preto sa pytam .. akym sposobom sa kontroluje pridelovanie bodov na zaklade pridania kostola/fotky alebo kostola+fotky jednym uzivatelom .. vopred diky
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače