Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Kostol+foto (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Kostol+foto
bolcari (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 23:08  
wishangel napísal:
Hraj tak ako sa patrí na čestného a velkého hráča a nie podvodmi.To si zapamatej do buducna.Uži si svoje prve mieste,nechávame ti volne.pa

to vám až tak ide o prve miesto? ved to ešte nič neznamená! všetko sa má rozhodnúť na veltrhu kde bude medzi sebou súťažiť 10 párov, a môže sa stať že vyhrá ten ktorý bude na 7. mieste napríklad...
Nikdy nerob druhym to co nechces aby oni robili tebe...
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 21:01  
Wishangel pokial kazdy vidi ty si tu ta alebo ten co je momentalne najaktivnejsim hracom - teda neviem na co sa tak predbiehas teda ked uz mas nahratych vyse 8000 bodov a spominas tu tiez cestneho hraca hmmm fakt zaujimave...ak mas nejake pripomienky tak napis adminovi priamo na email, ak zistis nejake nedostatky...
Mysim si osobne, ze ani ty velmi nepatris medzi tych cestnejsich, kedze stahujes videa a sem ich iba uploadujes bez akejkolvek upravy, takze to ja neberiem za cestnost sorry...

Takze sa tu uz neosocujte a aj ti, co si akoze myslia, ze hraju cestne tak nech sa tiez nad sebou zamyslia a hlavne zamyslia aj nad tym, ze ci je lepsie pridat 100 videi ako jedno normalne a pekne a take co bude pozerat viac ludi a nie take, co si nepozrie nik...
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 20:59  
dakujem nemusis hraj ferovo a neboj sa o svoje prve miesto nik nepodvadza.mi sme tiez nasli tvoje chyby a nepoukazujeme na nich lebo nam bolo vytknute od niektorych prihlasenych ze sme ako male deti v skolke co bonzuju.....nazvy kostolov a uradov si treba overit a potom ukladat.nemozem za to ze davame prave nazvy a oni to uznaju..to by sa malo potom podla mna riesit a uznat tym co uvedu prave nazvy....aj mi sme pridali kostoli ako prvy a nakoniec su tam uvedene ine info a nikoho neosocujeme a nepoukazujeme.no ale ja ti verim ze mas strach o prve miesto..boze ved je to je len hra ludia..ved sa o vytazovy rozhodne az priamo na vystave kde bude prvych 10 parov sutazit medzi sebou!!!toto nieje este definitivne.. hrame-sutazime tu vsetci mali by sme si tu pomahat a nie osocovat....

toto pisem teras ja Katka a som tu prihlasena po dlhsej dobe nie som trosku v obraze o co tu ide!!!
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
wishangel (Uživatel)
Platinum Boarder
graphgraph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 20:49  
Hraj tak ako sa patrí na čestného a velkého hráča a nie podvodmi.To si zapamatej do buducna.Uži si svoje prve mieste,nechávame ti volne.pa
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 20:36  
Vazeni, uz viackrat tu bolo spomenute, ze co sa tyka tychto veci mate pisat na admin@svadbaonline.sk potom sa vyhnete osocovaniu a hadkam.

A ako ste si mohli precitat tak admin to aktivne sleduje tych ludi, co sem pridavaju duplicitne veci a sleduju to za pomoci ludi na stranke...cize piste radsej na email a hlavne do jedneho, nez to tu rozpisujete do viacerych prispevkov...usetrite tak pracu adminovi, ved predsa aj on/ona je iba clovek...tak to uz konecne respektujte a zacnite vsetci hrat fair play bo o chvilu tu bude sutazit len tretinka ludi, ked ostatni budu vyluceni zo sutaze.
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Kostol+foto 26/11/2008 20:29  
a zalovanie?len tolko
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače