Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: oslovenie
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
oslovenie 08/11/2008 14:29  
mavam tyzdnovky nocne strazim jednu budovu a ked zacinam svoj tyzden je to dost krute...som tu zavreta sama cely vykend v kuse!!len jedno stastie je ze mi tu pracuje aj mama a mozem ist k nej na net a tak zabijat nudu aspon trosicka.a raz si tu tak beham po uzivateleoch jednej stranky a co nevidim!!!??je tu odfoteny jeden potapac aj s monoplutvou v mori ako robi freediwing.ejej ved toto robim aj ja,pomyslela som si a hned som napisala meilik:ahoj jej monoplutva tento sport poznam,aj ja ho robim ..ak budes mat niekedy chut a cas mozme o tomto sporte popisat viac kludne sa ozvy!!!a viete co?ozval sa hned na druhy den...zacali sme si pisat a uz po par riadkoch som zistila ze sme kedysi plavali spolu v jednom klube a ze trenujeme deti v rovnakom odvetvi,len v roznych kluboch a to obaja v Bratislave,ze sa vlastne pozname len sme sa dllllllho nevideli.teda pozname jak pozname---registrovali sme sa no moc nevnimali na pretekoch ked sme chodili s detmi pocas roku!!!pisal mi aj o skole,i o atletike na nej a skusach co ho z nej cakaju.chcela som ho povzbudit a slubiola som mu ze ak ich spravy a uspesne pozyvam ho na caj a svetu svet podarilo sa a mi sme si sli sadnut pri dunaj.chcel byt dzentlment a zaplatit ucet no zistili sme ze kartou sa neda...na toto sme sa zabudli opytat pri vstupe...ale ja som mala pri sebe len 20 a 50sk a to este aj tych znamich oznacenych rokom 2000,ktore som si setrila v penazemke uz celych sedem rockou,ale obetovala som ich a ucet zaplatila ako som slubila a to sa mi asi stalo osudnym a mi sme odvtedy stale spolu........takto sa to zacalo februarom 2008!!!
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače