Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Oznámenie - samovýroba (1 zobrazeno)
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Oznámenie - samovýroba
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:Oznámenie - samovýroba 19/04/2008 22:00  
claravita ja som si to dala tlačiť v kopírke, tam mi to pekne vytlačili aj na vizitkový a ten je trošku hrubší a nič sa tam nerozpilo Tam majú aj rezačku, tak nieje problém porezať. Ja som si kúpila ja také vyrezávatko srdiečko , i keď som ho použila len na niektoré, ale je to veľmi pekné.
Ja som si sama vytvorila a vyskúšaj si jedno vytlačiť doma však uvidíš či sa ti nerozpije. Ak nie vytlačíš aj ostatné.
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
claravita (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Oznámenie - samovýroba 19/04/2008 21:28  
Jeej, tesim sa ze je tu aj takato tema. Akurat som si nieco zacala vytvarat z fotiek, ale bojim sa, ci mame dobru tlaciaren a nezacne sa to rozpijat. Ste si to same len vytvorili, alebo aj tlacili?
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Oznámenie - samovýroba 19/04/2008 18:37  
Presne tak, ja som sa tiež nastrihala, ja som si tlačila na vizitkový a tiež na pauzák, ale keď ti ho všetci pochvália, no stojí to za to. Ja som si urobila podľa oznámenia aj menovky na stôl, len ich musím ešte dokončiť.
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
vierka77 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:Oznámenie - samovýroba 18/04/2008 23:03  
... katuska, ja som si tiez vyrobila oznamenia sama a velmi ma to bavilo... bolo to sice dost strihania /mala som tvrdy papier a na to pauzak v tvare domceka a v nom nasa prekreslena fotka/, ale taka som bola spokojna a ked aj ti, co ho dostali, zistovali u mna, kde take robia .... viac mi nebolo treba
  Téma bylo zamčeno.
Moderator (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Oznámenie - samovýroba 17/04/2008 13:27  
Ahojte, vyrábate si oznámenia sami?
Ja som hľadala na internete dlho, po prvé boli drahé a po druhé chcela som niečo originálne, a čím sa budem môcť pochváliť že som si ho vyrobila sama. No dalo mi to trošku námahy ale výsledok stojí zato . Mamina mi neverila že som si to urobila sama, kamoška mi povedala že mám vyrábať na zákazku , no ja som spokojná. Ak chcete vidieť mám ho vo fotoalbume
A vy ako? Vyrábate si samé, alebo ste si kúpili hotové?
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení