Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: DJ
ivpe (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:DJ 15/06/2009 09:27  
baby vy ste skor za dj , ci kapelu ? sestra mala kapelu , no ci sa mne az tak pacila co ja viem, ja by som sa asi skor priklanala k dj.
  Téma bylo zamčeno.
mimam (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 14/06/2009 22:26  
no on vie zahrat aj modernejsie.. praveze spravi perfekt zabavu.. ked bol na svadbe sestre tak sa vsetci super bavili ale to bolo asi 6 rokov minimalne dozadu, tak preto sa pytam ked je dnes dj taky popularny ci treba k tomu aj taketo nieco objednat..
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 14/06/2009 21:45  
mimam ten nas DJ co robil zaroven aj starejsieho tak hral aj na klavesoch aj spieval a spieval aj mix...moderne pustal cez pocitac, takze neviem ako je vybavena ta tvoja kapela...ale skus sa ich spytat, ze ci vedia zahrat aj take modernejsie a podla toho sa zariad
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
mimam (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 14/06/2009 21:40  
baby chcem sa spytat. ak mam hudbu zajednanu - vie zahrat aj na harmonike aj na klavesoch a celkovo je to pohoda - ziva kapelka, tak mam si zajednavat aj DJ-ja? podla mna by stacila takato zabava.. ved z cd-cka si vieme popripade pustit aj sami iny styl hudby, ale neviem.. dajte vediet ci ste to aj vy niekto takto robili
  Téma bylo zamčeno.
uk2000 (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 01/03/2009 20:13  
skus si pozriet do katalogu firiem, co je z okolia tak ma tam reklamu DJ Kukla robil v trnavskom radiu ale viem ze byva booknuty dost dopredu, ja mam DJ a starejsieho v jednom, myslim ze hoc aky DJ ktory aj cestuje mimo svojho mesta rad pride, len si treba vyhladat a rozposlat mailiky pripadne zavolat ci su na tvoj termin este volny.
Tatiana
  Téma bylo zamčeno.
oliv.008 (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odp.:DJ 01/03/2009 17:33  
ked sme s partnerom hladali vhodnu kapelu tak sme zistili ze ziadna kapela nenahradi originalnu hudbu...a preto sme sa rozhodli pre DJa. iked je dost tazke si aj z DJov vybrat...niektory hraju len to co sa im paci a nevedia roztancovat hosti...mimochodom nepoznate nejakeho dobreho DJ v trnavskom okrese? este stale som nikoho nenasla...dik za pomoc.
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače