Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: DJ
samkod (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:DJ 21/02/2009 22:52  
Uplne s tebou suhlasim.Tiez som chcela zivu hudbu, ale co som hladala kapelu vyhovela mi svojim repertoarom a kvalitou iba jedna a bola obsadena.Takze volim DJ a mam mensie obavy ako pri kapele.S Dj som si ista, ze to nebude falosne,dlhe prestavky a zahra kazdej vekovej skupine co je fajn.A prvy tanec bude to co si vyberiem a da sa zladit hned aj s rodicovkym
  Téma bylo zamčeno.
Johanna (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 14/01/2009 09:43  
No ciganska hodba mi tiez rozprudi krv, len cely vecer by som asi nechcela pocuvat to iste. Preto volim DJ-a a viem, ze jeho zbierka je pestra a dufam, ze sa v nej najde vsetko, co si hostia zazelaju. Ci starsia generacia, ci mladsia.
Preco nie? Co su to chor
  Téma bylo zamčeno.
nerva (Uživatel)
Gold Boarder
graphgraph
Odp.:DJ 11/01/2009 23:48  
vraj sú dobrí na svadbe cigáni, ak sa ľudia pozvaní na svadbu, bavia na ľudovú nôtu...je to oheň v hudbe tak zvané moderné skupiny ktoré sa snažia o vydarene odspievanie kavaverzií je sem- tam nevydarene karaoke.. aj dobré odporúčanie môže v danej chvíli prekvapiť, naozaj už neviem podľa čoho nájsť tú správnu hudbu
  Téma bylo zamčeno.
Johanna (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 20/12/2008 08:29  
Mam Dj-a na svadbu ale ak vie niekto o dobrej musicke v okrese Poltar a Lucenec, budem len rada ak mi da vediet.
Preco nie? Co su to chor
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 01/12/2008 08:05  
mi budeme mat zivu hudbu a oni aj pustaju cdcka ked maju ze prestavku na obcerstvenie,ktori vedia urobit poriadnu zabavu

su to poloicgani ktori hraju kade tade a su svetovy uz som si ich bol aj vypocut a repertuar maju velky vsetko hraju
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
simi146 (Uživatel)
Senior Boarder
graphgraph
DJ 26/11/2008 21:12  
Nevie mi prosím niekto poradit DJ na svadbu v BA? Nema niekto skusenosti s nejakym?Dakujem
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače