Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/components/com_fireboard/fireboard.php on line 760

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420
Fórum
Vítejte v diskuzi,
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: DJ
samkod (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Odp.:DJ 21/02/2009 22:52  
Uplne s tebou suhlasim.Tiez som chcela zivu hudbu, ale co som hladala kapelu vyhovela mi svojim repertoarom a kvalitou iba jedna a bola obsadena.Takze volim DJ a mam mensie obavy ako pri kapele.S Dj som si ista, ze to nebude falosne,dlhe prestavky a zahra kazdej vekovej skupine co je fajn.A prvy tanec bude to co si vyberiem a da sa zladit hned aj s rodicovkym
  Téma bylo zamčeno.
Johanna (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 14/01/2009 09:43  
No ciganska hodba mi tiez rozprudi krv, len cely vecer by som asi nechcela pocuvat to iste. Preto volim DJ-a a viem, ze jeho zbierka je pestra a dufam, ze sa v nej najde vsetko, co si hostia zazelaju. Ci starsia generacia, ci mladsia.
Preco nie? Co su to chor
  Téma bylo zamčeno.
nerva (Uživatel)
Gold Boarder
graphgraph
Odp.:DJ 11/01/2009 23:48  
vraj sú dobrí na svadbe cigáni, ak sa ľudia pozvaní na svadbu, bavia na ľudovú nôtu...je to oheň v hudbe tak zvané moderné skupiny ktoré sa snažia o vydarene odspievanie kavaverzií je sem- tam nevydarene karaoke.. aj dobré odporúčanie môže v danej chvíli prekvapiť, naozaj už neviem podľa čoho nájsť tú správnu hudbu
  Téma bylo zamčeno.
Johanna (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 20/12/2008 08:29  
Mam Dj-a na svadbu ale ak vie niekto o dobrej musicke v okrese Poltar a Lucenec, budem len rada ak mi da vediet.
Preco nie? Co su to chor
  Téma bylo zamčeno.
merlinmerlin (Uživatel)
Platinum Boarder
graph
Odp.:DJ 01/12/2008 08:05  
mi budeme mat zivu hudbu a oni aj pustaju cdcka ked maju ze prestavku na obcerstvenie,ktori vedia urobit poriadnu zabavu

su to poloicgani ktori hraju kade tade a su svetovy uz som si ich bol aj vypocut a repertuar maju velky vsetko hraju
Tomas a Maminka Katka
  Téma bylo zamčeno.
simi146 (Uživatel)
Senior Boarder
graphgraph
DJ 26/11/2008 21:12  
Nevie mi prosím niekto poradit DJ na svadbu v BA? Nema niekto skusenosti s nejakym?Dakujem
  Téma bylo zamčeno.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se