Exluzivní vína z Mosely

IČO: 28440196
DIČ: CZ28440196

Kontaktní informace

Trnovanská 557, Praha 9, 19017, 19017 Praha, Česká republika
Mobil: +420723514710
E-mail: info@alifecompany.cz
Web: http://www.vino-mosela.cz

Otevírací hodiny

po dohodě

služby

Váš nekrásnější den si zaslouží prvotřídní víno. Jako přímí dovozci kvalitních vín z oblasti Mosel Vám sestavíme cenově nejpřijatelnější nabídku na míru s ohledem na Vámi vybrané svatební menu. Vše do detailu připravíme, zajistíme dopravu, degustaci vín na míru, wine párty a další.

Oblast v údolí řeky Mosely (Mosel) je světově proslulou a nejstarší vinařskou oblastí v Německu, ve které pěstovali víno Římané a Keltové už před více než 2000 lety.Z této oblasti pro Vás exkluzivně dovážíme kvalitní moselská vína, která se vyznačují charakteristickou vůni připomínající jarní květy, meruňky a broskve a osvěžující minerální kyselinku. Naše vína slouží jako výborný doplněk k řadě gurmánských specialit.
Specializujeme se úzce na vína z moselského regionu a jako jediní na českém trhu zajišťujeme širokou nabídku prvotřídních a cenově přijatelných moselských vín, jejichž královská odrůda Reisling (Ryzlink) pěstovaná na strmých vinicích obklopující řeku Moselu, uspokojí Vaše nejnáročnější požadavky.
Do České republiky dovážíme exluzivní moselská vína, především typickou odrůdu pro oblast Mosel - Ryzlink rýnský. Moselské ryzlinky jsou právem považovány za nejlepší vína na světě. Ochutnejte světově proslulá vína také ostatních odrůd Müller - Thurgau, Elbling, Pozdní burgundské prvotřídní kvality. Nabízíme vína od drobných vinařů na Mosele vystupujících pod sdružením vinařů Moselland, špičkovou řadu vín z nejstrmějších vinic označených "zlatými deskami" Goldschild a vinařství HOFFMANN-SIMON, který pravidelně získává řadu ocenění a jeho vína jsou důkazem skloubení kvality, výborné chuti a nízké ceny.
Pro příznivce BIO dovážíme odrůdy BIO Ryzlinku, BIO Müller-Thurgau, BIO Elbling, BIO Späburgunder a mnoho dalších speciálně pěstované a splňující náročná kritéria. Biosérie moselských vín je vyrobena v souladu s pokyny Svazu ekologických vinařství ECOVIN. Díky přirozenosti a šetrnosti k životnímu prostředí je zaručena nejlepší jakost vína.

galerie

Společnost má reklamu v následujících kategoriích

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

  1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Svatební květiny

Firma svatebnikytice.cz

Nová 1036/8, Praha 8 - Dolní Chab
+420 603 165 076

Viac informácií