Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 1420

Deprecated: Function split() is deprecated in /home/www/svatbaonline.cz/www/includes/patTemplate/patTemplate.php on line 2690

Zasedací pořádek

Stránka www.svatbaonline.cz plánovaní Vaší svatební hostiny – náš unikátny zasedací pořádek. Tuto pomúcku Vám přinese jako jediná svatební stránka v Európě a plne zadarmo!

Pred začatím plánováni samotní svatební hostiny by ste si mali ujasnit několik základních faktů:

  1. Kolik hostí se zúčastní Vaši svatební hostiny?
  2. Kde sa bude svatební hostina konat?
  3. Je místnost kterou jste si vybrali standardní, anebo je architektonicky atypická?

Zodpovědením uvedeních otázek si pomůžete vytvorit základní obraz o Vaši svatební hostine a podle toho aj použit zasadací pořádek. Rozměry a štruktúra místnosti bude hrát nejdůležitejsí úlohu pri rozmístnení stolov tak, aby jste dosáhli co nejpríjemnejší atmosféru. Základním a důležitím krokem pri ukladaní a rozmístnení stolů, je ich vzájomná vzdálenot. Když jich dáte príliš daleko od sebe Vaši hosté se nebudů moci porozprávat a budou sa cítit izolovane. Ak ich však dáte príliš blízko pri sobě Vaši hosté se budou cítit stísnene – neumožní jim to posunout se v případe ýe chtejí stolek o kousiček dozadu.

Je proto velice důležité, aby jste si místnost prezreli ješte pred samotním začetím plánovaní. Prosím nezapomeňte místo pro kapelu neboli DJ-ja.

Pokud jste si zapsali všechny potrební informace, můžete začít samotné plánovaní s naším Zasedacím pořádkem. Jako první krok si zadejte Vaši iniciáli a místo svatební hostiny. Pokud jste používali nekteré z naších pomůcok (Svatební plánovač, Register dárku a pod.)  a zadali jste do nich napr. jména Vaších príbuzných, známych anebo rodiny, této ména se Vám automaticky objeví aj ve zasadacím pořádku. Nezabudnite že všechny nástroje jsou navzájem poprepajaní, takhle nemusíte zadávat údaje o vaších hostú znova a znova! Pokud si však chcete doplnit seznam hostí tak udelejte to! Kliknite si jednoducho na tlačídlo Pridaj hoste.

Teďka přichádzame ke samotnímu plánovaní.Vyberte si stůl, postavte se na neho s myší, stisnete leví tlačítko a presunte stůl na plochu. Je to tak jednoduchí, že jó? Pro presunutí stola urobte to jisté s Vašimi hosti. Postavte se na jejich jméno a presunte je ke stolu kde jsi želáte aby sedel...Usadení jednotlivců je plne vo vaši réži. Pokud se Vám tenhle plán zapačil, můžete si ho uložit a kdykoliv se k nemu vratit. To pro případ, že zasedací pořádek nebude vyhovovat Vám, Vaši rodine, anebo rodine Vašeho nastávajíciho. Po ukončení práci se Vaš¡ zasedací pořádek může poslat na Vás¡ e-mail, anebo si ho můžete vytlačit aj v .pdf formáte.

Ale to není je všechno, co Náš zasedací pořádek ponúka! Po usadení Vaších hostů, Vám náš systém ponúka vytlačení vkusních menověk.


Pro vstup do zasadacieho poriadku musíte bít prihlášen<.

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

  1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Naplánujte vaši svatbu

Wedding flowers

Registrovaní uživatelé mohou využívat tuto pomůcku na plánování své svatby zdarma.

Vstupte do plánovače