ZLATNICTVÍ Lukáš Rýdl

Kontaktní informace

Újezd 35, 11800 Praha 1 - Malá Stran, Česká republika
Telefon: +420 257 323 836
Mobil: +420 608 969 934
Fax: +420 257 323 836
E-mail: info@snubniprsteny-lr.cz
Web: http://www.snubniprsteny-lr.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Rýdl

Otevírací hodiny

PO, UT, ST, PA: 10:00 - 12:00 , 13:00 - 18:00, ČT: 10:00 - 12:00, 13:00 - 19:00

služby

* Na trhu jsme začali působit v roce 1999. Od počátku je naší hlavní myšlenkou profesionálně odvedená práce a osobní přístup ke každému klientovi.
* Zakladním pilířem naší činnosti je nejen zakázková výroba, návrhy šperků a opravy, ale i kompletní servis spojený s oborem zlatnictví-klenotnictví. V neposlední řadě také prodej našich výrobků i zboží
z dovozu podle posledních módních trendů ze zlata, stříbra a platiny přímo na obchodě.
* Zcela ruční postup výroby je nejvyšší zárukou kvality s garancí pravosti použitých surovin, komponentů a následně celého šperku.
* Pouze zakázková výroba umožňuje splnit jakékoliv Vaše představy. Jak zhotovit originál dle Vašeho návrhu, tak uzpůsobit naše modely Vašim přáním.
* Naším cílem je, aby naše produkty byli nejen v maximálních kvalitách a přijatelných cenách, ale hlavně přesně podle Vás.

Jak pracujeme

* V našem obchodě uvidíte naše vlastní modely, které jsou libovolně kombinovatelné do tisíce variací, tak je pouze na Vás jak budou Vaše prsteny vypadat.
* Samozřejmě je také možnost přinést si vlastní představu "v hlavě", na papíře či obrázku a po konzultaci se zlatníkem zhotovýme konečný návrh. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat ty nejlepší modely snubních prstenů.
* Běžná doba od zadání objednávky do předání zakázky klientovi je 14 dní, záleží na množství právě zpracovávaných zakázek, ale pro ty co spěchají jsme schopni uspokojit Vaše požadavky
i do 3 dnů.
* Naše modely které jsou k vidění v katalogu nejčastěji zhotovujeme ze 14-karátového zlata, které je svou tvrdostí podle nás nejvhodnější k výrobě snubních prstenů. Samozřejmě není problém 18-ti karátové zlato, stříbro či platina. Všechny vzory lze libovolně uzpůsobit na přání zákazníka, jedná se hlavně o kombinaci barvy zlata, matu, šířky, tloušťky, počtu kamenů a v neposlední řadě možnosti osazení brilianty v nejrůznějších kvalitách či cenách. Mnozí rádi také využijí možnosti zpracování vašeho zlata, čímž při placení dosti ušetří.
* Cenové relace naleznete v ceníku, kde se jedná o verze ve 14-ti karátovém zlatě. Kvůli velkému množství kombinací, možnosti osazení brilianty a neznalosti velikostí Vašich prstenů Vám přesnou cenu sdělíme při osobním setkání či na telefonický dotaz. To samé platí o provedení v 18-ti karátovém zlatě, stříbře a platině.

galerie

Společnost má reklamu v následujících kategoriích

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

  1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Snubní prsteny a šperky

002

Firma ZLATNICTVÍ Lukáš Rýdl

Újezd 35, Praha 1 - Malá Stran
+420 257 323 836

Viac informácií