Svatební salón Naive

Kontaktní informace

Brno, Praha, Bratislava
Telefon: +420 541 242 202
Mobil: +420 222 518 517
E-mail: brno@naive.cz
Web: http://www.naive.cz

služby

Svatební šaty 2013, svatební salon Brno, Praha, Bratislava. Svatební agentura, svatební dekorace, svatební obřady Špilberk a Denisovy sady. Svatební výzdoba, svatební doplńky, svatební šaty do tanečních, svatební šaty na prodlouženou.

Naše svatební agentura Naive Brno výhradně zastupuje dva módní návrháře šijící exkluzivní svatební šaty: Jesus Peiro a Priam. Španělské luxusní svatební šaty Jesus Peiro mají idejemi, kvalitou materiálů, stylem práce a samotným zpracováním blízko k haute-couture. Jesus Peiró připravuje novou kolekci svatebních šatů každého půl roku.
Jesus Peiro: decentně odvážný luxus

Styl svatebních šatů má jednoduchou linii, krásný promyšlený střih a luxusní materiály, často se používá hedvábí a len. Barvy jsou spíše slonová kost přes bílou kávu po champagne. Jsou to svatební šaty jednoduché, jiné – a decentně odvážné. Máme k dispozici již novou kolekci svatební šaty 2013.
Svatební šaty z Paříže

Francouzské luxusní svatební šaty Priam jsou z Paříže. Jsou cenově dostupnější, fazona je typicky francouzská. Styl odpovídá zažitým představám české nevěsty o tom, jak by měly vypadat svatební šaty. Priam chystá novou kolekci svatebních šatů jednou ročně. Materiály jsou sarin a krajka. Kolekce je vyráběna ve dvou barvách: bílé a slonové kosti. Stejně jako u svatebních šatů Jesus Peiro jsou vám k dispozici kolekce 2013.
Výjimečná, krásná, jedinečná

Naše svatební agentura Naive Brno nakupuje každý rok přes sto modelů svatebních šatů. Díky naší exkluzivitě neuvidíte podobné svatební šaty nejen v Brně, ale i v okolních státech. Často si pro svatební šaty jezdí i klientky ze zahraničí a vzdálených koutů naší republiky. Žádná jiná půjčovna svatebních šatů, svatební agentura ani jiná firma z východní Evropy nemůže svatební šaty Jesus Peiro nebo Priam ani prodávat, ani půjčovat.
Svatební šaty upravíme přímo pro vás

Cena půjčení těchto luxusních svatebních šatů se pohybuje od 7 000 do 16 000 Kč – a čištění zařídí naše svatební agentura Naive Brno, Praha. V ceně je i kompletní úprava svatebních šatů.

Svatební veletrh Brno

svatební agentura Naive pro Vás připravuje velkolepý Svatební veletrh 2013, Svatební show Brno 26-27.ledna 2013

BRNO
Masarykova 37, 2.patro
(hlavní nádraží, u KFC)
tel: +420 541 242 202
e-mail: brno@naive.cz

PRAHA
Kateřinská 21, Praha 2
(zastávka metra I.P.Pavlova)
tel: +420 222 518 517
e-mail: praha@naive.cz

IVANČICE - OUTLET
Žerotínovo nám. 7
tel: +420 607 636 495
e-mail: ivancice@naive.cz

galerie


Společnost má reklamu v následujících kategoriích

Přihlášení

Zaregistrujte se zdarma!

Registrovaní uživatelé mohou získat přístup na:

  1. Svatební plánovač
  2. Seznam dárků
  3. Finanční plánovač
  4. Zasedací pořádek
  5. Svatební oznámení
zaregistrujte se

Hotely, restaurace

Firma Hotel Savannah**** deluxe

Chvalovice – Hatě 198, Znojmo
+420 515 284 084

Viac informácií